şükela:  tümü | bugün
 • europe grubunun wings of tomorrow albümünde yer alan, best of'a da alınan aşmış şarkısı. mükemmel elektro soloları vardır, her dinleyişimde beni koparır.
 • e$lik etmenin cok zevkli oldugu bir europe eseri..

  i like to sit beside the fire
  when the light is going down
  i like to hear the wild wind blow outside my door
  i have so much left to remember
  i have so much left to forget
  and i know i just don't have to search for more

  but you want to change my world
  stay out of my life

  stormwind--you're just like a wind
  comin' to drag me away
  stormwind--what can i say
  i just don't want you to stay

  i like to walk around in dreams at night
  and play with kings and queens 'til the morning light
  i like to wake up in the morning unaware
  of the fact that you are calling me
  to ask me if i want to be
  someone who you could love and always care for
 • sırf auction house sahibi olmadigi icin asla hakettigi ilgiyi goremeyecek, ve malesef ironforge kadar duzenli olmadigindan dolayı da gerçek sakinlerini bile ironforge'a kaptıran insan baskenti. diger baskentlere gore cok daha heyecanlı olması ve quest bolluğuyla sıyrılan sehir. bir de diger tum baskentlere gore flight pathlerinin azlıgını hesaba katarsak, blizzardın kazık attıgı sehir bile diyebiliriz.
 • (bkz: venedik)
 • hayat dolu bir sehirdir. fazla online insan olmasa bile, bir sürü npc geçer, laf atar, dilenci para ister, 2 çocuk birbirini kovalar, ögretmen öğrencilerini gezdirir, komutanlar askere adam seçer, ayyaşlar hikaye anlatır... 6 adaya ayrılmıstır(trade district, old town, dwarven district, cathedral square, the park, mage district) ve kanalları kesen köprülerle birbirine bağlanır. hemen her human paladin, emekliliğini, söyle kanala bakan, şehrin sessiz kısımlarından birinde, tercihen cathedralin parka bakan tarafında geçirmek ister.
 • içeri girdiğinizde sizi harika bir şarkıyla karşılayan, nezih world of warcraft şehri.
 • günlerdir experience kasmak için kalimdor ellerinde dağ bayır, horde köyleri arasında dolanmaktan özlediğim, aklıma geldikçe burnumda tüten canım şehrim.

  sıradaki şarkı şehrin kapısında durup levelim düşük diye benimle dalga geçen generaline gelsin.

  (bkz: gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem olacak)
 • world of warcraft 'a alliance olarak başlamış fakat takip eden 5 sene boyunca horde oyuncusu olarak devam etmiş biri olarak kolaylıkla oyun içinde bulunan en güzel şehir diyebilirim.

  oyunu oynamasını arzuladığınız bir arkadaşınızı nasıl kandıracağınızı düşünüyorsanız onlara trial sağlamak yerine müzik açık iken stormwind'e giriş yapmak bünyelerde gereken etkiyi fazlasıyla bırakacaktır.
 • bugün live olan 4.0.3a patch'i ile deathwing'in öfkesinden nasibini almış ve tamamen değişmiş olan alliance şehri. tek kelime ile muhteşem olmuş. kaplanıma binip sokaklarında ağır ağır dolaşmak istiyorum.