• itiraf ediyorum, benim bu insan.

facebook'ta, instagram'da story özelliği var. hiç kullanmadım. kullanan arkadaşlarım var. daha doğrusu ben hariç hemen herkes kullanıyor. ben ise instagrama bile yeni geçiş yaptım.

geçen ilk defa instagram paylaşımı yaptım bizim ilkokul mezunu 50 yaşındaki kapıcı beğenmiş. yani kapıcıyı küçümsemiyorum ama zoruma gitti adamın hayli zamandır kullandığı sosyal medyayı benim henüz yeni kullanmaya başlamış olmam.

öyle teknoloji özürlü falan değilim. teknolojiyi ortalama kullanırım. bilgisayara format atabilirim, yazılımsal bir sıkıntı olduğu zaman ne telefonu ne bilgisayarı servise götürmem kendim hallederim, telefonu root ederim vs vs.

ama bu story özelliğini bir türlü aklım almıyor.

yani diyelim ki facebook'ta bir paylaşım yapacağız. normal paylaşım ile story paylaşımının farkı nedir arkadaş? bunu anlayamıyorum.

kendimi iyice trendin dışında hissettim. 60 yaşındaki babam kullanıyor, annem instagram'da gün resimlerini paylaşıyor ama ben nedense bir türlü story özelliğini mantıklı bir yere oturtamıyorum.
  • ayni zamanda benim efenim. bilmiyorum. suserlerden biri anlatmisti hatta . 24 saat kaldiktan sonra foto siliniyo muymus neymis. oyle bisiler. hayir sebebi nedir?
hesabın var mı? giriş yap