şükela:  tümü | bugün soru sor
 • açık kaynak kodlu ethereum bazlı tahmin borsası. stx adıyla tokeni var ve şu an kucoin ve hitbtc'de işlem görüyor. yazda dünya kupası olması münasebetiyle değerlenir diye düşünüyorum. tabii ki yatırım tavsiyesi değildir.
  platforma kayıt olmak için: https://goo.gl/wlrmja
  websitesi: www.stox.com
 • bilyoner, nesine.com gibi ama daha farklı kategorilerde de iddiaya girilebilen yeni nesil tahmin sitesi.

  eğer doğru hamleleri yaparlarsa geleceği inanılmaz parlak olacak diye düşünüyorum, çünkü inanılmaz paraların döndüğü bir sektör bu ve kasa her zaman kazanıyor bildiğiniz gibi.

  şimdiden yatırım yapmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.
 • stox, kullanıcıların belirli etkinlikler üzerine tahminlerde bulunarak paylarının bir bölümünü kazanabilecekleri, açık kaynak kodlu, ethereum tabanlı tahmin borsası platformudur. daha basitçe anlatmak gerekirse ise stox, kripto para aracılığıyla spor müsabakaları, bir şirketin hisse değeri, dünya çapında önemli olaylar, hava durumu ve daha aklınıza gelebilecek birçok kamuyu ilgilendiren olay üzerine tahminlerde bulunarak para kazanmanızı sağlayan bir platformdur.

  stox, online finansal hizmetler veren ınvest.com’un kurucuları tarafından geliştirilen bir projedir. proje takımı alanında gayet tecrübeli gözükmektedir; ayrıca takımın gerektiğinde ınvest.com’ın 200 kişilik iş gücünden de yararlanabileceğini tahmin etmek güç değil. tahmin borsası gelişmekte olan bir borsa türüdür. stox’un hedefi, bu büyümekte olan borsa türünü finansal uzmanların dışına açarak herkesin hizmetine sunmak ve alanında lider olmaktır.

  stox platformunun gayet temiz ve kullanışlı bir ara yüzü olduğunu söyleyebilirim. platformun en hoşuma giden tarafı kripto dünyası hakkında hiçbir şey bilmeyen birinin bile kullanılabileceği bir yapıda düzenlenmiş olmasıdır. çünkü şu sıralar stox, herkese tahminlerde bulunabilmesi için 5 stx token vermektedir. eğer tahminleri tutturup stox’un verdiği paranızı büyütebilirseniz ne ala, eğer başarısız olursanız ise bir kaybınız olmayacaktır. stox platformunu kullanarak tahminlerde bulunmanın normal şans oyunlarını oynamaktan bile daha basit olduğunu söyleyebilirim. kendinize uyan, konusuna hakim olduğunuzu düşündüğünüz bir tahmin bulup, tahmini oluşturanın belirlediği seçenekler üzerine tahminde bulunuyorsunuz. tahminler ya evet veya hayır ya da 2-10 tane farklı seçenek şeklinde sunulmaktadır. anlaşıldığı üzere platformun aktif ve kullanıma hazırdır. stox’un baktığım yüzlerce proje arasında kendi kullanımım için direk olarak yararlanabileceğim birkaç projeden biri olduğunu söyleyebilirim.

  stox’un token modelinin normal bir token modeli olduğunu söyleyebiliriz. token modelinden çok token kullanımının teşvikini bu projede daha önemli buluyorum. sadece tahminde bulunmak için değil, aynı zamanda tahminler üretmek için de stox tokene sahip olmak gerekmektedir. tahmin üretmek için, tahmin yapmaya göre çok daha fazla sayıda tokene sahip olmak gerekiyor, ama aynı zamanda tahmin üretmenin getirisi, sadece tahmin yapmaya göre çok daha yüksek. tahmin yapmayı bireysel satışa, tahmin üretmeyi perakende satışa benzetebiliriz. projeyle ilgili en çok dikkatimi çeken şey market cap’nin düşüklüğüdür (şu an $19mil). projeyle ilgili her şey düşündüğümüzde, projenin hak ettiğinden çok daha az ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. stox yakın zamanda baktığım projelerden x100 kazanç getirme potansiyeli en yüksek projedir. bu alanda en fazla birkaç proje olduğunu düşünürsek stox’u izleme listenize almanızı öneririm.

  projeyle ilgilenmeniz takdirinde referans linkimi kullanarak 5 stx token kazanın ve tahminlerde bulunmaya başlayın;

  https://goo.gl/7rdbu6

  ana website: http://stox.com/

  telegram grubu: https://t.me/stx_coin
  projeyle ilgili sorularınızı direk olarak adminlere sorabilirsiniz.

  projenin detaylarının açıklandığı white paper: https://resources.stox.com/stox-whitepaper.pdf

  diğer projelerin kısa incelemelerinin bulunduğu ve nasıl bedava kripto para elde edebileceğinizi adım adım anlattığım rehberim; https://docs.google.com/…6-tfz-_we/edit?usp=sharing

  yatırım tavsiyesi değildir; her zaman kendi araştırmalarınızı yapın (dyor).