şükela:  tümü | bugün
 • partizan'ın 2001 doğumlu sol ayaklı sırp stoperi. uzun boylu, kuvvetli, hantal olsa da geniş alanda hızını buluyor. ayağına hakim, topu oyuna iyi sokabiliyor ancak esas göze çarpan özelliği topu ileri taşıması ve hücuma yaptığı sürpriz çıkışlarla gol veya asist pozisyonlarına girmesi, skora katkı potansiyeli neredeyse bir orta saha gibi.

  tam bir modern futbol stoperi ışığı veren pavlovic'in şansı yaver giderse üst seviyelere çıkacaktır, belki de geç olmadan ligimiz takımları takibe almalı.
 • tevfikken'in yorumlarını genelde beğenirim diye merak edip izledim. ana fikir dışında dediklerinin büyük bölümüne katılıyorum. bir stopere göre tekniği iyi, özgüveni yüksek, soğuk kanlı, uzun boylu ve güçlü bir oyuncu. fakat fiziğinden sebep kilo kontrolü çok zor bir profil. her yaz tatili dönüşünde kilo problemleriyle dönecek hantal bir fiziğe sahip. genlerinin üst seviye bir stoper olmasına imkan tanıyacağını düşünmüyorum.
 • bonservisine 10m euro ödeyen monaco ile 2024 senesine kadar sözleşme imzalamış. bu sezonu partizan'da kiralık olarak geçirecek.
 • (bkz: strahinja pavlovic/@ceyar i kim vurdu)(sırb)
  stoper---2001 (18)---partizan belgrad (k) - as monaco---ilk 11
  ''bu sene a takimda parlayan, ayagi pas yapabilen potansiyelli stoper. 3 hafta once as monaco tarafindan 10m € gibi cuzi bir rakama gaftilendi. altyapisindan ciktigi eski takiminda kiralik oynamaya devam ediyor.''

  içinde bulunduğu liste için bakınız;
  (bkz: 2019-20 sezonu 19 yas alti genç yetenek listesi/@ceyar i kim vurdu)