şükela:  tümü | bugün
  • harika bir sözlük yazarı. muhtemelen orta sol başlık entryleri yüzünden, kimseyle kavga etmeyip kimsenin şahsına yorum yapmadığı için sözlükte kendine bir nickaltı girilmemiş yüce suser.
  • ibb'nin ulaşıma yaptığı %35'lik zam sonrası konser vb. aktiviteler için 2.1 milyar bütçe ayırmasını eleştirdiğim için beni insanların eğlenmesine karşı biri olarak lanse etmiş ve nick6'ma entry girmiştir.

yazık ... oysaki vergi veren birisi olarak vergilerimin nasıl kullanılması hakkında görüş beyan etmek en doğal hakkım. zaten konsere, tiyatroya ve sinemaya 'kendi paramla' giden biriyim.

bu ülke barınma, yiyecek, ısınma ve giysi gibi en temel ihtiyaçlarını karşılayamayan insanların vergileri ile hizmet üreten bir ülke. bu insanlardan aldığınız vergiyi yılda milyonlarca lira kazanan sözüm ona ' sanatçılara' vermek en basit tabirle aymazlıktır.

ekotrollerin bu durumu, kendileri hakkında fikir edinmemi sağladı.

edit: daha vahimi ise belediyenin eğlence adı altında israf yapmasını eleştirdiğim için benim çocuk tecavüzüne ses çıkarıp çıkarmadığımı sorarak neyi ima etmek istediğini çok merak ettim. yani konser ile çocuk tecavüzü ne alaka anlamış değilim. hayreti mucip.