şükela:  tümü | bugün
  • para birimi strat olan blockchain projesi. amaçları end-to-end .net framework ve c# ile blockchain çözümü üretmek. finans kuruluşlarına hizmet vermeyi hedeflemişler. strat'ın bugünkü değeri 1.14 dolar civarlarındadır ve mine edilme imkanı olmayıp toplam 98.376.562 adetle sınırlıdır.

buyrun bu da projenin sayfası: https://stratisplatform.com/
  • mine edilmiyor evet ama onun yerine staking yapabiliyorsunuz, yani yapılan tx'lardan pay alıyorsunuz. bu da para birimine yılda yaklaşık %1 enflasyon demek oluyor.
  • bu aralar yukselecegini hissettigim coin. **
  • mine edilememesinden ötürü bana göz kırpan coin. şu an yükselişte fakat tren kaçıyor mu acaba?

edit: an itibariyle kendisi 5.91$. ileride burayı hüzün içerisinde editlemem umarım.
  • eth 2.0

henüz almayanların hala alabileceği coin. tren kaçtı diye düşünmeyin.

ytd.
  • bir amacı olan coin'ler yatırım yapılabilir gözüküyor. stratis de onlardan biri bence. finans kuruluşlarına hizmet etmek gibi bir amaçları var ve tutarsa iyi yükseleceklerini düşünüyorum. ya tutmazsa kısmı sebebiyle de yatırım tavsiyesi değildir demem gerekiyor. *
  • buraları çok fena değerlendirecek gibi gözüken coin. üzerine çok ciddi olumlu görüşler sunuluyor.

adettendir ; ytd
  • birimi strat'tır.

bunlar hep 3 harfli oluyor diyip str olan stellar coin ile karıştırılmaması gereken para birimi. az daha yapıyordum az önce.

edit: ytd
  • ileride çok büyük olacak, şu andaki geri çekilmesi bir alım fırsatıdır, düşünenler kaçırmasın.

ytd
  • ethereum'u 5-10 dolardan alsaydık, bak şimdi 250 dolar oldu dememek için, stratis'e bakabilirsiniz. 2019 başında ya da ortasında 200 usd olur.
    not : yatırım tavsiyesidir