şükela:  tümü | bugün
 • http://www.strawberrynet.com/ adresinden ulasilabilen, fiyatlari turkiye'deki duty freeden de ucuz, ustelik adrese bedava yollayan kozmetik sitesi
 • yaklasık 7-8 ay önce bu siteyi keşfettiğimde, hemen buraya bakmiştim yorum başlık için..nihayet keşfedenler olmuş..defalarca alısveriş yaptıgım, süper müşteri memnuniyet anlayışı olan ( en ufak bir problemde ürünü ikinci kez hemen gönderen ) harika bir site..daha uygun hicbiryerde rastliyamazsiniz .. siddetle tavsiye edilir.. free shipping ile en gec 7-8 günde elinizde oluyor posta.. promosyanları cok uygun .. düzenli takip edin derim..
 • bir kaç senedir alışveriş yaptığım, mükemmel işleyen bir hong kong sitesi. ilk alışverişinizden sonra her alışverişte katlanarak artan indirimler ve ürünlerin kalitesi siteyi vazgeçilmez kılıyor. sadece ilk alışverişinizde, paketin kapınıza gelmesi bir haftayı buluyor. ikinci ve daha sonraki gönderiler 4-5 günde kesin elinize ulaşıyor. aklınıza takılan en ufak şeyi, büyük bir titizlik, sabır ve profesyonellikle yanıtlayan james chan isimli bir de elemanı var.
 • fiyatları duty free magazalarındakilerden bile daha ucuz olan bir online cosmetic store. siparis verirken mal tutarına ve adetlere dikkat etmek gerekiyor , aksi takdirde gönderiniz gümrüge takılır. siparis verdiginiz yer , avustralya, caponya,kore gibi bir ulke ise 2-3 gunde geliyormus , ancak türkiyeye postanızın ulaşımı 2 haftayı buluyor.
 • fiyatları harika olmasına rağmen
  "ucuzdur vardir illeti pahalidir vardir hikmeti sözü + üçkağıtçılar diyarı olarak hong kong + internet: korkuyorum tırsıyorum..."
  denkleminden de anlaşılacağı üzere pek yüz verilmemesi gereken site.
 • makyaj ürünleri gayet kaliteli ve kesinlikle orijinal olan ancak parfümleri için aynı şey söylenemeyecek olan site. alınan malların türkiye'ye gönderim süresi 2 ila 3 hafta arasında değişmektedir.
  edit:gönderim süresi 6 gün oldu.bunu istanbula daha yakın bir lokasyona taşınmış olmama mı bağlamak gerek acaba?
 • parfüm dahil ürünlerinde en ufak bir problem olmayan site. krem+makyaj ürünleri istanbul'a 4-5 günde, parfümler ise 2 haftada ulaşmakta.
 • en süper özelliği kargo ücreti almamak olan şahane kozmetik firması. üstelik süper bir müşteri memnuniyeti anlayışları vardır. vakti zamanında türkiyedekine göre neredeyse yarı fiyatına bulduğum traş köpüğü ve after shave ısmarlamıştım. ama elime ulaşmayınca maille durumu bildirdim. olayı araştıracağız diyerek bir hafta müddet istediler. bir hafta sonunda mallar kargoda kaybolmuş paranızı mı iade edelim yoksa ürünleri tekrar mı postaya verelim diye mail attılar. ben o arada traş köpüğünü almış olduğum için paramı yollayın dedim. az bir süre sonra hesabıma geçtiler parayı.

  hong kong menşeili olması sizi korkutmasın. adamı kazıklamıyorlar.
 • 3 ekim 2007 tarihinden başlayarak shipping ücreti olarak ürünün yüzde 10'unu talep eden kozmetik şirketi.