şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beşiktaş çarşı'da, biri sinanpaşa pasajının içinde olmak üzere iki adet dükkanı bulunan giyim markası-mağazası. çok tatlı, alternatif şeyler bulabileceğiniz bir yer. özellikle t-shirtleri hem ucuz hem kaliteli. genel olarak t-shirtler 10-12 lira, elbiseler 20-35 lira, etekler 20-26 lira, çantalar 17 lira civarında.*
  • bir izmirli olarak kırk yılda bir gittiğim istanbul'da alışveriş yaptığım ve ürünlerini beğendiğim değişik dükkan. farklı şeyler var, izmir'de olsalardı kesin müdavimi olurdum. param olsaydı da bi şubesini kıbrıs şehitleri caddesine açardım, eminim çok müşteri edinirdim. izmir'de bi aralar electric love diye bi mağaza vardı, bana orayı hatırlattı.
  • prenses elbiseleri tasarlayan marka. hastasıyız.
  • beşiktaş, merter, beyoğlu ve bakırköy'de şubeleri olan, uygun fiyata çok hoş şeyler bulabileceğiniz giyim mağazası. detaylı bilgi için,

http://www.streetbox.com.tr/
  • sahiplerinin ve çalışanlarının çok tatlı olduğu mağaza.

bir şeyler deniyordum. böyle bir karasızlık aşamasında bir çalışana fikir sordum. "sanki şurası şöyle olsa daha mı iyi olurmuş?" gibisine bir şeyler derken, orada ki bir beyefendi(sanırım sahibi) müşterilerin fikirlerinin önemli olduğunu ve farklı bir fikrim varsa söylersem memnun olacağını söyledi. kendi fikrimi belirttim güzelce dinlediler. bu arada şunu da belirtmek istiyorum ki ürün ile ilgili memnun olmadığım nokta ürünün kötü olmasıyla asla alakalı değil. benim pek giymediğim bir model olduğundan ötürü tuhaf geldi. bu şekilde müşteriye fikir danışılması ve eleştirilerin olgunlukla karşılanması çok hoşuma gitti.

daha sonra internet üzerinden online satışın konusu açıldı. ben başka bir mağazanın online alışverişi ile karıştırarak "sizin mağazanızın online alışverişi çok kötüymüş ekşide okudum" dedim. buradan özür diliyorum, karıştırmışım. muhtemelen addax ile karıştırdım. online alışverişinize dair hiç bir kötü yorum yok. ve bunu söylememe rağmen yine olgunca eleştirimi dinlediler.

ürünlerine gelecek olursak çok tatlı etekleri, özgün mont modelleri mevcut. hiç etek giymeyen bir insan olmama rağmen ben bile etek giymeye özendim. fiyatları ise gerçekten uygun. hani ne sudan ucuz, ne de çok pahalı. tam olarak ürünün ederi fiyat biçmişler. hepsinden önemlisi müşteriye yaklaşımları çok çok iyi.
  • bugün bilmemkaçıncı mikemmel parçamı da alınca yazasım geldi, çok tatlı koleksiyonları var buranın ya. bir tarzım var mı bilmiyorum ama beni bu mağaza giydiriyor, bunu biliyorum. her bi şeyi çok tatlı. polyesterden geçilmeyen markaların yanında yüzde yüz pamuklu ürünleri epey ucuza satması da cabası.
  • beşiktaş şubesine nerdeyse her hafta uğrarım. hem kaliteli hem de tarz kıyafetler bulunduğunu düşündüğüm mağazadır. severek gidiyoruz, severek alıyoruz, severek giyiyoruz.
  • sonunda kıbrıs şehitlerinde de açılmış mağaza. dün buradan çok şahane bir elbise aldım. prenses modeli, kahverengi. bohem severler için ideal ürünler üretiyorlar hakikaten. diğer mağazalara kıyasla fiyatları da uygun. t-shirt ve etekler oldukça hesaplıydı.
  • en bı sevdiğim mağaza. fiyat olarak gayet normal tarzı süper kadikoy de mağazası olsa keşke.
  • sahibinin çalışanlarına tavrı iğrençtir. insan değil, satış yapan robotlar şeklinde yaklaşır. bu sebeple satış elemanlarında devamlı bir sirkülasyon vardır. uzun süreli çalışan pek bulamazsınız.