şükela:  tümü | bugün
 • 2014 yılında yayınlanması beklenen ve joey ansah ile christian howard tarafından yaratılan tv serisi. video oyunundan uyarlanan yapımın odak unsurunu, hikaye bazında ryu ve ken oluşturacak.

  edit: ilk posteri yayınlanmış: https://www.facebook.com/…3386940445&type=1&theater
 • teaser'ı kötü görünüyor. üzücü anasını satim.
 • ilk gösterimi şu anda machinima twitch sayfasında canlı olarak yayınlanmaktadır.

  http://www.twitch.tv/machinima
 • ilk sezonu yayınlanmış olan seri. ben haftada bir bölüm şeklinde yayınlanacak zannederken adamlar bütün bölümleri birden yayınlamışlar. 13 bölümden oluşan (episode 0 dahil) ilk sezonu (devamı gelir umarım) izlemek için buradan buyrun.

  ilk 13 bölüm toplamda iki buçuk saat sürüyor. hiç ara vermeden baştan sona izledim ve şahsen beni tatmin etti. izlerken milyon dolarlık bütçesi olan bir seri olmadığını hesaba katarsanız hayal kırıklığına uğramayacağınızdan eminim. sonuç olarak hayran yapımı bir seri. kısıtlı imkanlarla çok güzel iş çıkarmışlar bence ve devamı da aynı güzellikte gelecektir mutlaka.

  ayrıntı yazmadım ama gene de uyarımızı yapalım sonra sıkıntı olmasın.

  --- spoiler ---

  kısaca ilk sezondan bahsetmek gerekirse, hikayenin sadece temelleri atılmış diyebiliriz. ryu ve ken'in eğitimi ve ustalarının (bkz: gouken) hikayesi anlatılıyor. yani son bölüm tam da "bu sadece başlangıç" mesajı veren bir şekilde bitiyor. ayrıntı yazmadım demiştim.
  --- spoiler ---

  devamını da en kısa zamanda izleme şansımız olur umarım. beklemedeyiz.

  seriyi ilk defa duyanlar için trailer'ını da ekleyelim.

  bu da resmi sayfası http://www.streetfighteraf.com/
 • süper olmuş. bence mk için çekilen seriden daha iyi olmuş. dört gözle devamini bekliyorum.
 • bir oturuşta bitirdiğim efsane. yeni sezonu dört gözle bekliyorum.
 • tek kelimeyle muhteşem olmuş. sonunda adam gibi bir dizisi oldu. çizgi romana da sadık mis gibi. tüm bölümlerin birleşiminden oluşan film versiyonu bugün itibarıyla malum ortamlara düşmüş.
  http://www.imdb.com/title/tt3069212/
 • gayet tatmin edici bir live-action serisi olmus. ikinci sezon cikana kadar(burada birakmazlar diye tahmin ediyorum) biraz daha vucut calismasi lazim sadece aktorlerin.
 • düşük bütçeli bir yapım olduğunu da düşünürsek gerçekten başarılı bir iş çıkarmışlar, serinin hayranları tarafından yapılınca böyle olması kaçınılmazdı zaten.
  ken ve ryu'nun karakterleri çok iyi yansıtılmış aralarında ki dostluk ve rekabet çok güzel anlatılmış senaristinden oyuncusuna hepsinin street fighter hayranı olmalarıyla alakalı olsa gerek bu.

  --- tüm seri için spoiler ---

  bir yandan ken ve ryu'nun hikayesini anlatırken arka planda gouken ve goki'nin hikayesini, goki'nin akuma'ya dönüşümünü çok güzel aktardılar, keşke biraz daha uzun olsaydı bölümler, bu arada dan ve gen'in bahsi geçti, hikaye ilerledikçe merak edilen tüm karakterleri dahil edecekler diziye özellikle sakura, chun-li baya bir merak ediyorum.

  bizimkiler eğitimlerini tamamladı, ryu'nun içindeki babadan gelen satsui no hado kendini göstermeye, ryu'nun, evil ryu'a evrilme süreci başladı, şimdilik ken'den sopası yedi de kendine geldi, ardından ken'in kırmızı saç bandı ryu'a geçti, ken saçını kesti, yeni eldivenlerini de aldılar, sf alpha'dan sf 2 formlarına ulaştılar, böyle bitirdik diziyi bakalım 2. sezon ne zaman başlayacak.

  --- spoiler ---

  ken'i oynayan aktör baya baya ken olmuş çıkmış, street fighter: legacy'de de ken'i o canlandırmıştı artık hayatına ken olarak devam edebilir bütünleşmiş karakterle, ryu'u değiştirmeleri ise iyi olmuş eskisine nazaran bu aktör daha çok yakışmış ryu'ya.

  bu arada ken theme ve ryu theme kullanıldı dizi içerinde işte bunlar görmek istediğimiz şeyler.
 • adam gibi adamların, hanım gibi hanımların dizisi. efsane...