şükela:  tümü | bugün
  • ben hep amerika olurum, beni yenen olursa mutlu bir $ekilde retire edecegim.

yıllar sonra düzenleme: retire ne ulan it? dolar molar koymuş bi de artize bak, bebeliğime verin.
  • amerika - tayvan kapışmasının yaşandığı zevkli oyun. super shot zamanı geldiğinde şöyle yanar döner bi smaç koymak büyük haz verir insana.
  • atari salonlarında ufakken en çok oynadığımız oyunlardan biriydi kendileri. şimdilerde de mame sayesinde oynadığım oyun.
  • bu basketbol oyunu bilimum neo geo emülatöründe de oynanabilir. oyunda bir almanya takımı vardır ki "ben oynasam daha çok 3 sayılık atarım" dersiniz oynayışlarını görünce.defans'lari dehşettir,o ayrı.
  • nba jam oyunun atası olmakla beraber sokak basketi kavramını en iyi sunan ve hala da oynadığım çok güzel bir arcade oyun. (neo-geo)
  • tayvan oyunun en iyi takımıydı öküz gibi oynuyodu.
    bide supershot dolunca hep üçlük atardık nası olsa giriyo diye.
  • bu neo geo oyununu neorage adlı emülatörle oynayacaksanız konsolun zonunu usa'e değiştirin. daha önce abd,tayvan,fransa gibi ülke takımlarıyla dolu menünüz abd eyaletlerine dönüşecektir.
  • (bkz: street hoops)
  • doğru dürüst oynamayı başaramamamdan ötürü beni çileden çıkaran eşsiz oyun. "super shot" doldurup üçlük atmak varken, karizma olsun diye smaç basanlara gıcık olurdum.