şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yıllar boyu arkadaş çevremi bir kereliğine yapmayı başardığım yalanıyla kandırdığım oyun. az önce yine açtım yine oynadım ve yine süper şutu bloklamayı denedim. defansı en yüksek olan almanları seçerek rakip olan 3'lük hastası taiwan'ı blok manyağı yapacağıma yemin etmeme rağmen yine hüsrana uğradım. benim yaşım 32, bekarım.
  • imkansız olan önerme.
  • yalnız hala ara ara arkadaş ortamında nostaljik lezzetlere yelken açmak maksatlı açıp oynadığında "lan bu sefer, o sefer" deyip zıplayıp bloklamaya çalışmaktan da alıkoyamaz ya kendini şen bünye...

hani barut ve tüfeğe karşı "allahınız var mı lan sizin?!" şeklinde kılıç çeker ya gayrı coşagelmiş samuraylar. hah işte öyle bir duygu halidir. nasreddin hoca misali "ya tutarsa" demektir, "godot'u beklemektir.", kırk yılın başı sayısal loto oynamaktır.
  • bunu ben dahil kimse yapamaz fakat oyunu tek jetonla bitirebildiğimi belirtmek istediğim entry olarak karşıma çıkan başlıktır efendim.
  • iphone için olsada oynasak dediğim küçüklüğümün atari salonundan vazgeçilmez oyunu.