• love parade in zurich te yapılan düşük katılımlısı.(ortalama 600000 kişi...woodstock 200000 miydi?)
    o da güzel o da şahane ama onda da bulunduysakta kopamadık savrulamadık.
  • (bkz: love parade) (bkz: techno parade)
  • bu yıl 9 ağustos'da gerçekleşecek aktivite. detaylar için http://www.streetparade.ch/
  • gecen sene berlin love parade'den cok daha fazla ilgi goren , avrupadaki en iyi techno festivali olmaya aday bu sene 7 agustosda gercekle$ecek ve beni daha $imdiden heyecanlandiran elektronik dans muzigi aktivitesi...
  • haftasonu itibari ile official sitesi yenilenip 2004 theme'ine burunmu$ techno festivali
  • bugun itibari ile 2004 yili icin stage ve line-up lari aciklanmi$ hatta pdf olarak indirilebilir techno festivali
  • bir milyon ki$inin katilimi ile 2001 yili rekorunu egale etmi$ , 28 derecelik bir havada insanlarin elektronik dans muzigi e$liginde cilgincasina eglendikleri ; katilanlardan "uyu$turucu kullandinizmi ?" sorusunu evet diyenlerin oraninin %80 oldugu ve dj tatana'nin bence kotu bir performans sergiledigi , gecen sene rastladigim ve delicesine dans eden 80'lik ciftten sonra ; kendisinin 70 ya$larinda oldugunu tahmin ettigim bacaklarina degen goguslerine ragmen "naked" bir $ekilde dans eden teyzenin beni bir kere daha dumura ugratip "ulen benim babanem ne hanim , uslu uslu evinde oturuyor" dedirten dans festivali...

2005'i dort gozle bekliyoruz
  • 14cusu 13 agustos 2005 cumartesi gerceklesecek olan avrupanin tek techno festivali
  • bu hafta itibari ile yeni mottosu "today is tommorow" olarak duyurulmus websitesi tekrar dizayn edilmis , line up lar belli olmasada katilacaklar yavas yavas belli olmaya baslamis techno festivali
  • bu sene 14.'u bir milyon kisi ve 32 love mobile 'in katilimi ile gerceklestirilmis techno festivali
hesabın var mı? giriş yap