• ne zaman beşiktaş'a gitsem mağazasına uğradığım ve genelde alacak bir şey bulamadığım yer.

askıda cicili bicili güzel duran o kıyafetler, giyince hiç de hoş durmuyor.
    bi tane kloş mini etek almıştım, belindeki lastik saçma bir yerde başlayıp bitiyor, önü sarkıyor arkası kalkıyor, dikişler eğri büğrü.

madem internet üzerinden de satmaya başladınız, biraz daha provalı ve dikkatli üretim lütfen.
  • online alışveriş konusunda oldukça başarılı olan marka. iade konusunda herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor ve kargoları resmen aynı gün içinde gönderiyor. gel gör ki kalıpları konusunda biraz sıkıntı var. şöyle ki normal bir mağazada giydiğim bedenin iki beden üstü burada anca oluyor bana. cılız mankene bile m beden giydiriyorlar. keşke kalıplar biraz daha normale yakın olsa.

bir de memesi olmayanlar ya da aşırı küçük olanlar için sorun olacağını düşünmüyorum ama ortalama ve üzeri bir meme büyüklüğü varsa bluzlar, gömlekler filan hak getire.
  • web sitesini yazım kurallarını bilmeyenlerin hazırladığı giyim markası. (bkz: pantalon)
  • aynı kumaştan hem çanta, hem etek, hem bluz yapan marka. gidilecekse bakırköy'deki şubesine gidilmesi önerilir hem daha ferah hem de beşiktaştaki gibi sinir bozucu çalışanları yoktur.
  • kıbrıs sehitleri caddesi' nde açılan mağaza. caddede tarzlarında tek diyebiliriz, güzel şeyler de var ama 90 tl olan elbiseler, 40 tl olan çantalar biraz daha ucuza satılabilir sanki. çeşitlerinin artması dileğiyle.
  • (bkz: campus)
hesabın var mı? giriş yap