şükela:  tümü | bugün
  • farenjit problemi yaşayanlara tavsiye edebileceğim bir pastil. bal ve limonlusunu kullanıyorum ben (başka türlüsü var mı bilmiyorum gerçi). bunu denedikten sonra anladım ki strepsils'in kendi markası altındaki klasik pastilleri ve bepanthen hikayeymiş. ağzınıza atıyorsunuz, biraz sonra boğazda hafif bir yanma başlıyor ama pastil bittikten sonra birkaç saat sizi oldukça rahatlatıyor. ondan sonra gelsin bir strefen daha...
  • gelmiş geçmiş en başarılı pastil. markasına bakmadan alırsanız strepsils sanıp işe yaramayacağını düşünebilir ancak hemen gösterdiği etkinin akabinde bayağı şaşırabilirsiniz hatta sözlük sayesinde strepsil'in olduğunu öğrendim ikinci kere şaşırdım. o kadar başarısız bir markadan bu kadar başarılı bir ilaç çıksın hayret doğrusu. boğaz ağrısı için bir strefen bir de sıcak ballı süt diyorum.*
  • kendisiyle tanıştıktan sonra strepsilsin gözümde olips şekerden bile değersizleştiği pastil. tabii haliyle daha pahalı, ama olsun, boğaz ağrısından kurtarıyor!
  • ağza atıldığı andan itibaren diğer pastillerden farklı bir etki yaratarak ben hakiki bir ilacım diyen benckiser ürünü.
  • boğaz arısından ölürken kısa sürede beni kendime getirmiş pastildir. etken maddesi flurbiprofen'dir. reckitt benckiser ar-ge çalışanlarını öpüyorum gıdıdan...
  • pastil müessesesine olan inancımı geri kazandırandır. rispekt strefen!
  • ibuprofen içerdiği için günde 5 taneden fazla alınması önerilmeyen pastil.
  • birçok eczanede bulunmayan. aptal gibi yığıyorlar tezgaha strepsils'leri, otacı'ları... getirtsene şundan, niye mentollü bonbonlarla oyalıyorsun milleti?
  • soğuk kış günlerinde her evde bulunması gereken, ağrıyan, yanan, sızlayan, her türlü boğazın derdine derman, mucize pastil. üstelik gribin başlama aşamasında kullandığımda hastalığı daha hafif atlatmama da sebep oluyor.