• popcorn time kapandıktan beri buldugum en iyi alternatif. buradan indirilebilir. assagı yukarı aynı sekilde calısıyor.
  • kurarken virus koruma programımın çılgınca uyarı vermesi ile beni tedirgin eden program!
  • güzel program. yalnız altyazının yazı tipi pek okunmuyor ve çoğu dizinin 720p olmaması çok can sıkıyor. tabi bunlar zamanla düzeltilebilecek ufak tefek hatalar. filmlerin çoğu ise 720p. filmi izlerken takılma vs problemi hiç olmadı.ayrıca bazı filmlerde altyazı yok. divxplanetten vs. altyazı indirip onu ekleyebiliyor musun bilmiyorum. edit: eklenebiliyormuş

yalnız bu programda bir özellik var ki -daha önce görmemiştim başka bir programda- bayıldım. mesela bir film izliyorsunuz ve canınız filme telefondan devam etmek istedi. ekranda çıkan kare kodu (bkz: qr code) telefonunuza okuttuğunuzda filmi aynı kalitede telefondan izlemeye devam edebiliyorsumız
  • kütüphaneye eklenen dizilerin yayın tarihlerini takvime aktarmak gibi nefis bir özelliği var bu uygulamanın. takvimlerini akıllı telefonu ile senkronize edenler için büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlıyor haliyle.
  • şu an için mevcutlar içerisinde tek makul popcorn time alternatifi ve fakat destekliyor gözükse de chromecast ile anlaşamıyor olması başka birçok güzel özelliğine rağmen popcorn time'ın tahtına oturmasına engel oluyor.
  • popcorn time'ın yerine geçen program. normalde 3mbps internet ile dizi sitelerinden takıla takıla izleyeceğim narcosu şimdi 720p izliyorum programı kodlayan eller dert görmesin.

program hakkında bir kaç bilgilendirme yapayım :
    -önce bu da popcorn time gibi torrent mantığında çalışıyor.
    -ve popcorntime'dan farklı olarak üyelik sistemi ile çalışıyor . bu büyük ihtimalle kendilerine karşı dava açılmaması adına yapılmış birşey.
    -dizilerde sizin yerinize takip ediyor hangi bölümde kaldığınızı, kaçıncı dakika kaldığınızı hepsini takip ediyor . (elbette üyelik açmanız şartıyla)
    -benim çok hoşuma giden bir şey ise bir "takvimi" olması bu takvim takip ettiğiniz dizilerin bölümlerini , filmin çıkacağı zamanları üstünde gösteriyor . böylece (bkz: google)'a vikingsin yeni bölümü ne zaman yazmanıza gerek kalmıyor.
    -burda yine popcorn timedan farklı olarak istediğiniz (bize göre) yabancı kanalları izleyebiliyorsunuz . (çamur kalitesi olmadan hemi de )
    - youtube kanallarını izleyebiliyorsunuz . ben hiç denemedim fakat bana kullanışsız geldi.

bu yazı da farkkettiğiniz üzere bol bol popcorn time ile karşılaştırdım çünkü şu an gitmiş olsa bile tek rakibi o .
  • yarıda bırakmak zorunda kaldığım filmler için dakikayı kaydederek çık diye bir opsiyon sunması gereken, daha efektif ve güzel hale gelebilecek uygulama.

edit: zaten varmis. filme tekrar girdiginde otomatik olarak kaldigi yerden devam ediyor.
  • yify [yts] ve eztv eklentisi de varmış. popcorn time anında gözümden düştü. kulağından tuttuğum gibi sildim attım.

http://pct.addons4stremio.xyz/…tremio/v1/stremio/v1
  • android uygulamasıda çıksada kursak dediğim program. netflix taşağını yesin bunun.
  • henüz senkronlu bir altyazı ile film izletmeyi başaramamış uygulama.
hesabın var mı? giriş yap