şükela:  tümü | bugün
  • son günlerde altyazı sorunu yaşayan uygulama. bunun nedeni opensubtitles sitesinden altyazı çekmede sorun olması. tam olarak olay stremio da mı yoksa opensubtitles'de mi bilmediğim için suçu atamıyorum ama stremio yetkilisi reddit'de bu sorunu çözeceğini, bizle alakası yok yazmış.

altyazı sorunu yaşayanlar için öneri;

opensubtitles ya da başka sitelerden altyazıyı indirin. stremio'da istediğiniz film/diziyi açın. altyazıyı ilgili film/dizi ekranına sürükleyin. bu kadar! geçici çözüm ama sorunu çözüyor.

edit: altyazi sorunu çözülmüş.
  • ingilizce geliştirmek için birebir yöntemlerden olan ingilizce altyazılı dizi & film izleme etkinliğini yaptığım platform. ayrıca, animeciler için de anime eklentisi yapmışar.
  • iptv eklentisine artık sahip olan uygulama. eklenti bölümünde aralarında türkiye'nin de olduğu bir takım eklentiler gelmiş. türkiye eklentisinde şu an trt kanalları ve tv5 var. bir an malum kanallar mı eklenmiş diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığı oldu.

edit: litvanya iptv'si hariç hepsi kaldırıldı.
  • sözlük sayesinde keşfettiğim dizi-film-belgesel izleme uygulaması.

korkum o ki buradan duyulup yaygınlaşıp kapatılması.

netflix üyeliğim var, her ay düzenli ödemesini yapıyorum;
    ama stremio'yu film ve belgesel için tercih ediyorum.

tek sorun iphone'da ve vestel smart tv'de kullanılamaması.

buralarda da kullanılsa, mükkemel ötesi olacak.
  • başına birşey gelirse gerçekten çok üzüleceğim dizi film izleme platformu.
  • dizi film izleme uygulaması. google play'den indirdim ancak uygulama içerisinde izleme seçeneğini göremedim kullanan eden varsa yeşillendirsin.
    edit: çatır çatır kullanmaya başladım.
  • "bende çalışmayan" şeklinde tanımlayabileceğim uygulama şeysi. çalışırsa entry'e düzeltme gelecek.
  • uygulamayı indirdiğim halde bir türlü nasıl izleyeceğimi bulamadığım uygulama
  • iki özellik eklenen uygulama.
    https://stremio.github.io/stremio-dice/

bu özellikte siteyi açınca rastgele bir film seçiyor. open stremio derseniz onu stremio'da açıyor. beğenmezseniz try again'e tıklayın.

https://stremio.github.io/stremio-catalog-builder/

burada da birçok liste var. ilginizi çekeni seçip generate'e tıklayın. liste yükleme gelip load catalogs butonu aktif olacak. bu butona tıklayınca da stremio'da ilgili eklenti açılıyor( buradaki eklentiler uygulamadaki eklentiler bölümünde yok haberiniz olsun, özel yapım)

edit: dice uygulama içinde eklentiler bölümünde yer almış. birçok filmi gösterme, tek film gösterme ya da filmleri gizli yapıp sürpriz yumurta seçeneklerine sahip. hoş bir eklenti olmuş. benim gibi bazen ne izlesem diye karar veremeyenler için güzel.
  • indirdiğim ancak kullanamadığım uygulama. bir kişi bile tanım, detaylı açıklama yapmamış. yeşil lütfen.