şükela:  tümü | bugün
  • üşüme hissiyatı.

yoğun streste: ufaktan titreme ve üşüme.
  • (bkz: ishal)
  • için için yanarım ben, vücut ısım artar da artar.
  • ensemde çıkan sivilceler. bazen stresli miyim değil miyim ensemi kontrol ederek anlıyorum.
  • (bkz: titreme)

deli gibi titriyorum. özellikle ellerim ve başım çok titriyor. kontrol altına alamıyorum ve gerçekten çok lanet bir durum.

edit; bu durum tüm duygu değişimlerinde yaşanıyor. heyecan, korku, stres, aşırı neşeli olma, topluluk önünde olma vs. henüz doktora gitmedim ama yaşam kalitemi ciddi derecede düşürdüğü için gideceğim.

bir yazar arkadaş şunu yazdı;

teşekkür ederim, ne yazık ki tedavisi yok bunun. beta blocker'lar (dideral gibi) işe yariyorlar gibi, ama dikkatli kullanmak lazım. bir ara kullandım, bıraktım sonra. şimdilerde çok ender kullanıyorum.

diğer bir arkadaş;

bundan tam bir yıl önce tam olarak ben. sonra doktora gittiğimde sosyal anksiyete ve majör depresyon çıkmıştı tedaviye başladım, şuan dünyanın en rahat insanıyım.

anlaşılan bir an önce bir nöroloğa gözükmek gerekecek.
  • (bkz: tuvalet ihtiyacı)

önemli bir sınav öncesi stresli olduğumda yaşadığım şey. hiç sekmez.
  • öğürme, kusma.
  • fena uykum geliyor anında esnemeye başlıyorum ye mekan farketmeksizin uyumak istiyorum.
  • gerilim tarzı baş ağrısı (bela kulakların bile duymaz bazen gerilimden)

irritabl bağırsak hastalığı (karnının sol kısmı kasılır taş gibi hissedersin)

terlemek
  • ciddi şekilde kuvvetli öksürük ve öğürme aynı zamanda sessizlik yaşarım kendi içimde ve kısmen de enseden başlayan bir baş ağrısı başlar tüm vücudum bu semptomlara odaklanır oldukça gerilirim :/