şükela:  tümü | bugün soru sor
 • namı diğer r2doubled ve triplecpu, las vegas’taki tüketici elektronikleri şovunda sergilenmiş olan bu robotlar, mobese kameralı yüzlerinden okunamayan gülümsemeleri ve kıvrak motor hareketleriyle etkinliğe renk katmışlar: youtube video

  bizim basından: cumhuriyet

  ek: aslında maliyet ne kadar yüksek olsa da, sabit senaryo dahilinde hareket edecek şekilde önceden programlı robotlar basit oyuncaklardan daha gelişmiş ürünler olarak görülmemeli. lakin zaten üreticinin bunları tasarlama amacı robot teknolojisi repertuvarına bir katkı sağlamak değil. sert sonuçlara gebe siyasi kararları topluma daha iyi yedirebilmek için basının olayları süslemesinden yola çıkan üretici veya sanatçı, sokak güvenlik kamerasını seksileştirmeyi amaçlamış.

  daha fazla bilgi için: "the robot strippers are watching you" - kaynak:pcmag

  fakat ne yazıktır ki izleyenlerin aklı, bu hareketli heykellerin direk dansı yapabilmelerine takılı kalmış her seferinde.

  düzeltme: ayrıca robotlar sadece direk dansı yapıyorlar. bizim ülkede genelde striptiz gösterisine bu dans atfedildiğinden başlık ona göre açılmıştır.
 • robot mobot insan ayırmayın herkes eşit.
 • bir 500 yıl sonra insanı striptize çıkaracak olan robotların atasıdır. *
 • optimus prime'ın boş zamanlarında nereye gittiği ortaya çıktı .
 • sapphire isimli guzide striptiz klubunun, ces 18 e gelen isadamlari ve kodamanlari, kluplerine cekmek icin yaptiklari vasat pr calismasi..

  teknolojik anlamda bir degeri yok, zaten klubun girisinde sergiliyorlar, ara sira calistirip oynatiyorlar filan.. ama icerde guzel ablalar vardi..

  alexa takma isimli siyahi ablaya selam ederim.. :)