• emporio armani'nin yeni enfes parfümü.
    yanilmiyorsam alt notalarinda kakule ve kestane var.sekerli fakat gercekten etkileyici bir koku.
  • mukemmel olmasina ramak kalmis. kaliciliktan 10 uzerinden 7 veriyorum. onun disinda efsane olacak bir parfum.
    kokusu cok seksi.
  • sevil’den geçen hafta aldığım parfüm.
    kokusu güzel duruyor. sıktıktan sonra ertesi gün dahi kıyafetlerde hafif kokusu kalıyor.
  • hoş bir parfüm. yayıldıkça yayılıyor kokusu.
  • şu an armani code profumo kullanmaktayım. dün bir kozmetik mağazasında yeni bir parfüm bakıyordum. toplamda 5 adet parfüm denedim. diğer 4 parfüm edp olmasına rağmen cildimde ve kıyafetimde bu parfüm kaldı. büyük bir ihtimalle şu an kullandığım code profumo bittikten sonra bu muazzam parfümü alacağım.
  • dior homme intense‘e kuma getirdiğim, 1 million prive ile benzerlik gösteren efsane koku.
  • sonbahar ve kışın kullandığım parfumum. kalıcılığı bende gayet yeterli görünüyor. kestane balı seven biri olarak bu koku da hoşuma gidiyor. henüz pek kullanılmıyor olması da güzel tabii.
  • bugün tester'ını kokladığım parfüm. koku efsane. yıllardır çok değişik parfümler denedim ve kullandım ama 212 men dışında hiçbir parfüm beni tatmin etmemişti. bu parfümün kokusunu alınca işte bu dedim. sanki yıllardır arayıp bulamadığım bir kokuydu. 212 men'i kalıcılığını az bulduğum için bırakmıştım. bu sefer bunu deneyeceğim. kullandıktan sonra editleyeceğim.

edit: yanlışlıkla stronger with you intensely edp olanını almışım. edp olanın kokusu daha yoğun ve şekerli. kalıcılık anlamında iyi. erkek parfümü almama rağmen kokuda bir kadınsılık hissediyorum. edp versiyonu hiç erkek kokusu gibi değil. eğer alacaksanız edt/edp versiyonlarını mutlaka karşılaştırıp alın. edt olanı daha iyi bence.
  • bu parfümün edt ve edp olmak üzere 2 çeşidi vardır. siz edp olanı tercih edin. dior homme intense’nin yeri bende ayrıdır ama bu koku son yıllarda kokladığım en güzel koku, sadece son notaları biraz daha kuvvetli olabilirdi.
  • stronger with you intensely versiyonu gelmiş; orijinalinden daha şekerli ve clubber man parfümü olmuş. halbuki stronger with you ise daha elegant bir koku ve orta segmentte alınacak en iyi parfümlerden biri.
hesabın var mı? giriş yap