şükela:  tümü | bugün soru sor
  • emporio armani'nin yeni enfes parfümü.
    yanilmiyorsam alt notalarinda kakule ve kestane var.sekerli fakat gercekten etkileyici bir koku.
  • yeni nesil bleu de chanel olabilecek belki de sallayabilecek bir parfüm. dior yapar diye düşünürken armani çok başarılı bir parfüm yapmış. 2 gündür tester'ını koklayıp duruyorum. kesinlikle çok tahrik edici bir koku. :) muhtemel sebebi kestane ve vanilyayı aynı note da kullanmaları.
  • mukemmel olmasina ramak kalmis. kaliciliktan 10 uzerinden 7 veriyorum. onun disinda efsane olacak bir parfum.
    kokusu cok seksi.
  • sevil’den geçen hafta aldığım parfüm.
    kokusu güzel duruyor. sıktıktan sonra ertesi gün dahi kıyafetlerde hafif kokusu kalıyor.
  • hoş bir parfüm. yayıldıkça yayılıyor kokusu.
  • dior homme intense‘e kuma getirdiğim, 1 million prive ile benzerlik gösteren efsane koku.
  • 2017 yilinda cikmis en pahali armani parfumlerinden birisidir. ne zaman indirim kovalasam 150 ml icin guzel indirim bulamamaktayim. kokusu ise harbiden cok kuvvetli, eger alabilirsem ck one'dan sonra tepeden daga cikmak gibi olacak.
  • chanel bleu ve emporio armani stronger with you arasında çok kaldım ama emporio yu aldım. genel ılarak memnunum kalıcılığı fena değil.
  • sonbahar ve kışın kullandığım parfumum. kalıcılığı bende gayet yeterli görünüyor. kestane balı seven biri olarak bu koku da hoşuma gidiyor. henüz pek kullanılmıyor olması da güzel tabii.