şükela:  tümü | bugün
 • stronger with you intensely versiyonu gelmiş; orijinalinden daha şekerli ve clubber man parfümü olmuş. halbuki stronger with you ise daha elegant bir koku ve orta segmentte alınacak en iyi parfümlerden biri.
 • şekerli ve şık bir kokusu olan emporio armani parfümüdür. stronger with you intensely versiyonunu kullanıyorum ve henüz beğenmeyen kişiye denk gelmedim. adeta koku pornosu.
 • sevgililer gününde hediye olarak almadığım parfüm. çünkü sevgilim yok. gittim kendime aldım. güzel kokuyor, tavsiye ederim.
 • üstteki entry katılmadığım parfüm, intensely flankerının üst notaları daha şekerli ve tatlı olmasına rağmen, parfüm oturduktan sonra inanılmaz bir zenginliğe sahip olduğunu anlıyorsunuz, orijinal stronger with you'nun orta ve alt notaları, intenselye göre çok silik kalıyor.
 • şu an armani code profumo kullanmaktayım. dün bir kozmetik mağazasında yeni bir parfüm bakıyordum. toplamda 5 adet parfüm denedim. diğer 4 parfüm edp olmasına rağmen cildimde ve kıyafetimde bu parfüm kaldı. büyük bir ihtimalle şu an kullandığım code profumo bittikten sonra bu muazzam parfümü alacağım.
 • bu parfumu ben cok sevdim, cok begendim.
  sevgilime dogumgunu hediyelerinden biri olarak aldım bu sene.
  ki imkanlar kısıtlı, ona ragmen.
  biri size 20 tl verir, biri size 100 tl verir, 20 tl verenin cebinde totalde 40 tl si vardır, 100 tl verenin cebinde 2000 tl si vardır.
  ben hep boyle yaklasıyorum hayata:)

  sevgilim degerimi bilen iyi biri. ben de onun degerini bilmeye calısıyorum elimden geldigince.
  o mutlu olsun da, yuzu gulsun de baska bi sey istemiyorum su hayatta:)

  mis gibi kokan parfum....

  -birlikte daha gucluyuz sevgili....
 • kendi şahsıma kendim aldığım parfüm, böyle hiç sıkılmadan koklanırsa hafif bi tatlı koku alınabilir ama sıkıldıktan sonra etrafa çok güzel bir koku yayıyor. dior (bkz: sauvage) de kullandım o da kendini aşırı belli eden bir koku, o kokuyu duymayacak kimse yoktur herhalde. ikisi de güzel parfümler fakat dior baya pahalı kalıyor armaniye göre.
 • bir zamanlar kullandığım parfüm. çok yakın bir kız arkadaşım ben bu parfümü kullanırken dibimden ayrılmıyordu. sürekli arkamdaydı ve kafamı geriye çevirdiğimde kafası boynumdan uzaklaşır halde yakalıyordum. önce anlam verememiştim ama allahtan sonradan kendisi açıkladı. parfümün kokusuna bayılmış, sürekli boynumu kokluyormuş(boynuma ve atkıma sıkarım kış aylarında), nedendir bilinmez parfümün ne olduğunu soramıyormuş da sanki ayıp gibi. böyle de enteresan bir parfümdür.
 • son derece sentetik, koku kalitesi açısından taklit etmesi çok kolay erkek parümüdür.

  evet gerçekten adı geçen notaları algılamak hiç kolay değil. erkek kardeşime bunun sample olanı geldi. fragrantica'da ilan edilen notaları neredeyse hiç algılayamadım. o derece sentetik ki, bu kokuyu orijinal sample üzerinden değil de bargello'dan falan koklasam farkı ayırt edemezdim.

  koku güzel, herkes sever ama sorsan kimse içinde ne koktuğunu sanırım kolay algılayamaz. o açıdan benim gözümde kalitesi 0 (yazıyla da sıfır).

  tam sonbahar ve kış kokusu. yaş sınırı bence yok. tarz sınırı da yok. "erkek olun ve beğenmeyen çıkmasın istiyorsanız "beni alın yeter" " modunda çıkmış bu parfüm. inanın bu serinin kadın versiyonu çok daha karakterli.

  çevrenizde hiç kimse olumsuz yorum vermesin istiyorsanız alın, kullanın. yok ama biraz daha karakteristik bir koku istiyorsanız bu koku size göre değil diyeceğim.

  şahsen ben çevremde bu kokuyu duysam dönüp bakmam. sadece "burnuma güzel bir erkek parfümü kokuyor" derdim.
 • bu parfümün edt ve edp olmak üzere 2 çeşidi vardır. siz edp olanı tercih edin. dior homme intense’nin yeri bende ayrıdır ama bu koku son yıllarda kokladığım en güzel koku, sadece son notaları biraz daha kuvvetli olabilirdi.

hesabın var mı? giriş yap