şükela:  tümü | bugün
  • 25.11.2017 tarihli malatyaspor-beşiktaş maçının 7.5 tl'lik biletlerini an itibariyle 392 tl'den satmaya çalışıyorlar. tarihe not düşülsün....
  • spor, tiyatro ve konser biletlerinin ebayi.

ticketmasterdan farki saticinin aynen ebayde oldugu gibi 3. sahis kisiler olmasidir ki bu sayede normal degerinden daha ucuza bilet almak mumkun olabilir. bilet fiyatlarinin ustune %10 komisyon alir ve de fedex gonderim icin $10-$15 arasi para isterler. biletlerin adrese teslimini degil de pick up secenegini secerseniz de $15 isterler.

(bkz:http://www.stubhub.com/)
  • 2 hafta önce galatasaray maç bileti almıştım, 2 gün içinde biletim passoligime aktarıldı hiçbir sorun yaşamadım. dün yine maç bileti aldım, herhalde bu gün passolig kartıma aktarılır diye düşünürken dün akşam girdiğiniz bilgilere kayıtlı passolig bulunmamıştır, bu tamamile alıcıdan kaynaklı olduğu için ücret iadesi yapılamaz falan gibisinden bir mail atmışlar. şimdi 23 aralık 2017 stubhub rezaletiaçmak istemiyorum ama bu rezalet değil de nedir. doğru dürüst çalışan canlı yardımları da yok, maile cevap attım, cevap gelir mi gelmez mi koca bir soru işareti.

edit-gece bir takım maillerden sonra bu sabah biletim passoligime aktarıldı.
  • az önce efes pilsen (evet benim için efes pilsen) - fenerbahçe euroleauge maçına bana bilet satamayan şey. evet, şey diyorum, çünkü bence daha iyi bir nitelemeyi hak etmiyor.

117 lira vermeyi göze aldım ve kredi kartı bilgilerimi girdim. cep telefonuma güvenlik şifresi geldi fakat sistem bana o şifreyi girebileceğim bölümü gösteremedi.

sonra kutsal bilgi kaynağına girdim ve sitenin bir skandaldan ibaret olduğunu okudum.

bilet almıyorum. yarın ucuzlarsa alırım :)
  • ilk kez bilet alıyorum kurbanlarından biri olduğum site. uykunun da vermiş olduğu etkiyle galeyana gelip 50 liralık bileti 100 liraya almış bulundum. üstelik maçın biletlerinin daha satışa çıkmadığını da bugün öğrendim.

iptal etmeyle ilgili bir bilgisi veya tecrübesi olanlar yeşillendirirse en azından birlikte söveriz.
  • fenerbahce cska maci icin yaklasik 30 kisiye ayni bileti satip iade islemlerini uzattikca uzatan bi firmadir.yazarlarin kesinlikle metro turizm gibi bulasmamasi gereken bi platformdur.
  • fenerbahçe basketbol maçı için bilet alıp içeri giremeyen insanlar gördüm. o yüzden uzak durulması gereken bi site olduğunu düşünüyorum. resmi kanallardan bilet almak her zaman daha mantıklı.
  • ucuz diye bir entry görüp de meraktan girerek fenerbahçe - galatasaray maçı için kale arkası biletinin 400 liraya satıldığını ve 3 bin küsur liraya biletin olduğunu görmemle dudaklarımı uçuklatan site.
  • modern karaborsacı.
  • tuttuğumuzu öpelim sitelerinden bir tanesi. satın aldığın bilet ortada yok, seninle iletişime geçen biri yok, parayı geri verip vermeyecekleri meçhul, yeni nesil karaborsa sitesi.

bjk monaco maci icin aldigim iki adet biletin akibetini sabahtan beri merak ediyorum. mac yarin ve arkadasim ankaradan gelecek. ortada bilet milet yok velhasil. simdi ben adama dedim ki gelme. e bu adamlar maca 5 dk kala buyrun biletleriniz dese bunun yasal bir dayanagi olmali. e arkadas yola ciksa mac saatine 5 dk kala bilet yok buyrun paranizi dese afedersin de sikerler öyle işi. bu durumu daha önceden yaşayan suserlerden biri bilgilendirse cok sevinirim. bu biletler geliyor mu gelmiyor mu?