şükela:  tümü | bugün
  • 25.11.2017 tarihli malatyaspor-beşiktaş maçının 7.5 tl'lik biletlerini an itibariyle 392 tl'den satmaya çalışıyorlar. tarihe not düşülsün....
  • spor, tiyatro ve konser biletlerinin ebayi.

ticketmasterdan farki saticinin aynen ebayde oldugu gibi 3. sahis kisiler olmasidir ki bu sayede normal degerinden daha ucuza bilet almak mumkun olabilir. bilet fiyatlarinin ustune %10 komisyon alir ve de fedex gonderim icin $10-$15 arasi para isterler. biletlerin adrese teslimini degil de pick up secenegini secerseniz de $15 isterler.

(bkz:http://www.stubhub.com/)
  • 2 hafta önce galatasaray maç bileti almıştım, 2 gün içinde biletim passoligime aktarıldı hiçbir sorun yaşamadım. dün yine maç bileti aldım, herhalde bu gün passolig kartıma aktarılır diye düşünürken dün akşam girdiğiniz bilgilere kayıtlı passolig bulunmamıştır, bu tamamile alıcıdan kaynaklı olduğu için ücret iadesi yapılamaz falan gibisinden bir mail atmışlar. şimdi 23 aralık 2017 stubhub rezaletiaçmak istemiyorum ama bu rezalet değil de nedir. doğru dürüst çalışan canlı yardımları da yok, maile cevap attım, cevap gelir mi gelmez mi koca bir soru işareti.

edit-gece bir takım maillerden sonra bu sabah biletim passoligime aktarıldı.
  • ilk kez bilet alıyorum kurbanlarından biri olduğum site. uykunun da vermiş olduğu etkiyle galeyana gelip 50 liralık bileti 100 liraya almış bulundum. üstelik maçın biletlerinin daha satışa çıkmadığını da bugün öğrendim.

iptal etmeyle ilgili bir bilgisi veya tecrübesi olanlar yeşillendirirse en azından birlikte söveriz.
  • “türkiye milli futbol takımı maç bileti” diye aratıldığında pat diye ilk sırada çıkan site. ben de federasyonun falan zannettim. resmi site şurasıymış: www.taraftarkulubu.tff.org
  • türkiye - karadağ maçı için hala bilet alamadığımdan panikle bu siteye girmiş bulundum. bura neymiş falan derken sözlüğe baktım. iyi ki bakmışım. bildiğin kötü yola düşmüş gibi hissetmiştim zaten.
  • fenerbahçe basketbol maçı için bilet alıp içeri giremeyen insanlar gördüm. o yüzden uzak durulması gereken bi site olduğunu düşünüyorum. resmi kanallardan bilet almak her zaman daha mantıklı.
  • ucuz diye bir entry görüp de meraktan girerek fenerbahçe - galatasaray maçı için kale arkası biletinin 400 liraya satıldığını ve 3 bin küsur liraya biletin olduğunu görmemle dudaklarımı uçuklatan site.
  • modern karaborsacı.
  • fenerbahçe erişimin engellenmesine ilişkin başvuru yapmış.
    "sezonun geride kalan bölümünde ülker spor ve etkinlik salonu’nda oynanan fenerbahçe doğuş maçlarında, bir bilet satış platformu olan stubhub isimli internet sitesi üzerinden alınan biletlerden ötürü birçok kez mağduriyet yaşandığı tespit edilmiştir."

http://www.fenerbahce.org/…etay.asp?contentid=58696