şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
  • o kadar tuhaf ve saçma bir sitemleri var ki. hala çözebilmiş değilim.
    mesela ben tki tavşanlı linyitspor maçına daha resmi olarak biletleri satışa çıkmadan yani elimde bilet filan olmadan stub hub'dan bilet satışa çıkardım. kafama görede bir fiyat yazdım ve sizin benim gibi bir kullanıcıda benim ilanımı görüp stub hub'dan bileti satın aldı. site satıcıya (bana) mail gönderiyor; biletiniz satıldı, biletinizin e-bilet formatındaki görüntüsünü siteye yükleyin diyor. e ama bende bilet milet yok ?

hasbelkader bir müşteri temsilcisi ile telefonda görüştüm ve bu durumu tersden kendisine sordum. yani müşteri benmişim ve bileti ben almışım gibi.
    (soru 1) ben şimdi sistemden bileti satın aldım ama ya bu bileti satan kişide gerçek manada bilet yoksa yada adam bileti satmaktan vazgeçip'' satmıyorum ulan vazgeçtim ben kendim gidicem maça'' derse ne olacak diye sordum. adamın vermiş olduğu cevapla knock down oldum.şu ana kadar böyle bir şey olmadı dedi. ve merak etmeyin sizin bilet için vermiş olduğunuz para satıcıya ulaştırılmadı ortak hesabımızda duruyor ve eğer biletinizde sorun olursa paranız size geri iade edilir dedi. ulan dürzü yok bide peşinen adama gönderseydin parayı, heralde ortak havuzda olucak biz onu mu soruyoruz. ben belkide şehir dısından o maç için bir sürü plan programımı bozmus ve gelmiş adamım biletsiz kalıp magdur oldukdan sonra napayım parayı.

(soru 2) adam bana siteden bilet sattı diyelim. bende biletin çıktısını aldım ve maça dogru gidiyorum. ama bana bileti satan adam benden yarım saat önce o bilet ile maça girdi mesela. haliyle ben cıktısını aldığım bilet ile maça gittigimde güvenlik diycek ki ''bremin dur bakalım? bu bilet kullanılmış giremezsin'' sonra ben stub hub a ulaşacagım ve diyecegim ki bu adamın satışını onaylamayın bana sattığı bilet kullanılmış ben maça giremedim. peki ya bileti hem satıp hemde o biletle maça kendi giden adamda stub hub a ulaşırda '' kardeşim bileti alan adam yalan söylüyor ben maça filan gitmedim. o bilet ile maça benim girdiğimi nereden biliyorsunuz? belkide bileti satın alan kişi maça girdi , maçını izledi ve çıktıkdan sonra '' ulan bu bileti benim kullandığım ne malum ben çamura yatayım biletin parasınıda geri alayım'' demiş olabilir.

bu soruların cevabını müşteri temsilcisi veremedi. bu arada bunların müşteri temsilcisi numarası bulunmuyor. mail filan atıyorsunuz hasbelkader size dönmek isterseler( ki bazı durumlarda dönuyorlar) yurtdısı telefon numarasından dönüyorlar. sanırsam ingilterede ofisleri var beni orada bir cocuk aramıştı. türktü eleman.

bu arada bunlar olası ihtimallerdi. ben efes olympiakos maçına sorunsuz bilet aldım ve bilet sattım. sattıgım biletden güzel kar ettim ve param 15 gün sonra hesabıma aktarıldı.
1 entry daha