şükela:  tümü | bugün
  • tekirdağ'da yer alan bir düğün fotoğrafçısı.

fotoğrafçı dediğime bakmayın aslında en modern anlamda dolandırıcılardır. hayatınızda elinize bir kere geçebilecek düğününüzün içine etme olasılıkları çok yüksektir.

1. düğün günü o kadar işiniz arasında randevunuz olduğu saatte gittiğinizde stüdyo clasis size 1 saat takarak zaten yoğun olan programınızın içine ederler.

2. atıyorum mesela bugün fotoğraf çekildiniz. fotoğraflarınızı istiyorsunuz, stüdyo clasis size tamı tamına 3 ay sonra gönderirler. (aynen bunu yaptılar 3 ay!)

3. kargocu ile anlaşmalı geçirirler. mesela stüdyo clasis fotoğraflarınızı kargoya verir ve sizden bunun için 54 lira alır. yanlış duymadınız şubeden aldığınız kargo için tamı tamına 54 lira para bayılıyorsunuz, üstelik düğün fotoğrafları için o kadar para bayılmışken.

4. kendilerini arayıp mağduriyetinizi dile getirdiğinizde sizinle ilgilenmezler. çünkü gözleri paraya doymuştur. takmazlar sizi.

sonuç olarak diyeceğin odur ki düğün fotoğrafı çekileceksiniz tekirdağ'da stüdyo clasis dışında alternatifleri değerlendirmenizi tavsiye ederim. biz çektik, siz çekmeyin.
  • tekirdağ'da düğün fotoğrafçısı olduğunu iddia eden bir yer.

iddia eden diyorum; çünkü buraya işi düşen bir arkadaşımın aktardıkları: "stüdyo clasis düğün günü programımı aksattı. benim randevu saatime başka müşteri almışlar. üstelik bir dünya para bayıldık. ayrıca fotoğrafları da zamanında teslim etmiyorlar."

stüdyo clasis'e işi düşecek olan arkadaşların başka yerler de bakması açıkçası faydalarına olabilir. düğün bu doğru düzgün hayatınızda bir kere yaparsanız. iyi geçmesini istersiniz.
  • facebook'ta kendine düzenli olarak 5 yıldız verip olumlu yorum yaparak manipülasyon yapan yer. insanlar bu puanlara kanıp gidip buraya güveniyor. sonra tabi düğünleri programları falan berbat oluyor. sonra stüdyo clasis iyi diyorlar. çok iyi araştırmak lazım mağdur olmamak için. bir arkadaşım yanmış, siz yanmayın.