şükela:  tümü | bugün
  • müthiş efendi birisidir.

çocuğu tv'ye çıkarıp hem sunucu hem din adamı azarlıyor. reyting için mi bunu yapıyorlar bilmiyorum ama çok ağır şeyler söylüyorlar. yok senin tedaviye ihtiyacın var,sen mısır'ın yüz karasısın. e aq çocuğu madem öyle niye tv'ye çıkarıyorsunuz? çocuk da bir şey demedi ha.big bang dedi diye saçma sapan bir lince maruz kaldı.işte ortadoğu bu. sina yarımadası'nda değil kendi zihniyetlerinde arasınlar işid'i.

insan bunları izleyince mısır'a tatile bile gitmez.bu coğrafyada bir dönem komünistler güçlüydü ama demek ki karanlık galip gelmiş. bokunuzda boğulun. mesele ateizmin tek gerçek olması falan değil,bunu dert edinmiyorum.mesele efendi gibi görüşlerini açıklayanlara bile olan tahammülsüzlük. çocuk efendi gibi görüşlerini açıklamış,niye linç ediyorsunuz aq barzoları?

haber
  • zavallilarin wallah gunah.. wallah haram diye cirpinislari karsisinda cok efendi kalmistir.

(bkz: ortadogu islam batakligi)
  • adamın nucleus'udur.
  • kendisine yapılan muamele ile "neden ortadoğu'nun başı dertten götü sikten kurtulmaz?" sorusunun tek başına yanıtını görebileceğimiz genç.
  • ortadogu'dan hicbirbok olmayacagini gosteren videolardan birisi daha. cocugun yerine ben utandim izlerken. herife bir de git tedavi ol diyorlar kjsdbvkjjbdfjhs.

boyle insanlarin gercekten de ortadogu'da yeri yok, defol git amerika'ya kendini kurtar ne isin var elin misir'inda? boyle cahil insanlarla yasiyorsun orada kalirsan iste. turkiye'nin de cok bir farki yok, yoksa turkiye'ye gel derdim ama bizim de farkimiz pek yok. avrupa ya da amerika'da bilim adina birseyler yap daha iyi ne gerek misir?

bomba gibi bir ateist nesil geliyor tum ortadogu icin tek sevindirici gelisme bu.

insallah ateizm daha da yukselecek kardeslerim, amin.
  • bardağın dolu tarafına bakmak lazım, adamın psikiyatriste gitmesini söylediler, daha kötüsü de olabilirdi.