şükela:  tümü | bugün
 • bir yorumz efsanesi.
  sozluge sayisiz defa uye olmaya calistigini ama beceremedigini itiraf eden adam.
 • tam bir kendini beğenmişlik abidesi.yakında kendini tanrı ilan etmesi beklenen kibir yumağı.o bir (bkz: megalomal).badak yorumu mutlaka okunası fenomen(bkz: smiley hakkımı ikinci turda kullanmak istiyorum).gerçi burada yazıldıktan sonra bazılarını toptan,bazılarının ise cımbızla seçtiği satırlarını silmiş eleman ama silinmeyenler de okunduğu zaman yarmaya yetiyor.bu arada cımbızlayıp sildiğin satırlar yazıların içinde çürük diş gibi sırıtıyor be eleman.hani o boşluklara bir çare bulsan diyorum..(bkz: kodum bir smiley ama nerene bilinmez)
 • ilgine alakana teşşekür ederim, üşenme gel buralara su topuydu, manken dünyasıydı hepsini doyasıya yaşayalım, unutulmaz rüya gibi geceler geçirelim şeklinde yanıt verdiğim tanımadığım, bayan ise en kısa zamanda tanışabileceğim bir kişi.
 • pek leziz bi elastica şarkısı aynı zamanda, hatta single dı.
 • az once darbeli matkapin uyarisiyla yorumz a bakmam sonucu su dizeleriyle beni ucuran sahis:

  "insanların neden çıldırdığını, kavga etme içgüdüsünü nereden kazandığını henüz çözememiş, bu zamana kadar tartıştığı tüm insanların onun da bir insan olduğunu umursamadan, burada yazılanların gerçek hayata tesirlerini hesap etmeden üzerine gelinen kişi.

  yorumz'u iyileştirme çabaları, sözlükle sidik yarışı sanılıp hem sözlükte hem yorumzda taşşak konusu olmuş, yazdıkları sürekli çarpıtılmış insan hatta.

  iyi insanlar da tanıdı yorumz'da, axelrod, galadriel, honey, arwen, edge, agathodaimon (yine yanlış yazdım) tanıdığı iyi insanlar.

  yorumza acıklı veda edip "vay anasını be" veya "tüh lan iyi çocuktu" gibi serzenişlerden ziyade "sktirsin gitsin" ve "bana ne baa" şeklinde iç geçirmeler duyabilecek birisi. birisiydi, çünkü yorumz hayatına veda ediyor, hem başarılı olmasına rağmen anlamsızca sözlükten kovulmuş olması hem de yorumzda pek sevilmemesi onu artık başka eğilimlere (what i live for? basketball) itiyor.

  edge; yorumzu ilk formatında yani sadece arkadaşların arasında kullanmalısın, nerede çokluk orada bokluk prensibi hala geçerli.

  fuck it

  stutter - 17.03.2002 12:43:14 "
  (bkz: nerde cokluk orda bokluk)
 • sanılanın aksine, sözlükten uçurulan there is no spoon olmayan kişi.
  (bkz: uçurulan suserlerin haykırışları)
 • cagri$imin sonu yok
  (bkz: sutter cane)
 • aha sozluk gamextreme orgdan kendisinden bir itiraf:

  baslik: eksi sozluk

  belki on defa belki de daha fazla üye olup her seferinde uçurulduğum site.anlamadım gitti be nerde yanlışlık yapıyorum.

  stutter (2003-02-14 14:10:58)

  9. pek çok dafa üyesi olup her seferinde uçurulduğum bir yer.anlamadım gitti neyi yanlış yapıyorum ben.

  stutter (2003-02-14 14:18:32)
 • james'in 1986 tarihli ilk studyo albumu.. baya bi kaos dolu oldugu dogru, hatta tim booth'un vokalleri bazen baya saykotik oluyor; fakat bunlarin sayesinde de fantastik bi ses olusmus albumde.. dinlemesinin daha cok sevilen bazi yeni albumlerinden daha zevkli oldugu bile soylenebilir.. skullduggery, summer songs, daha sonra konserlerin vazgecilmez parcalarindan biri olan johnny yen, akustik why so close ve ilk donem canavarlarindan so many ways dikkat ceken sarkilari..