• hoşsohbetli, anaç, biraz oyuncu, iyi kalpli ....* bir yazar*, umarım bundan sonra hayat onun için hiç tahmin etmediği kadar güzel seyreder.
  • kelimelerin hakkını veriyor. o yüzden kısa yazıyor. anlamayan anlamasın, anlamak isteyen uğraşsın diyor. oysa onu anlatmaya kelimeler yetmiyor.

hayalleri var, bir gün gerçekleştireceği. gerçekten inanıyor çünkü. dedim işte kelimeler yetmiyor, tek bir kelimeye bırakıyorum gerisini, ordan gelsin..

nazar/#23169516
  • takip etmekten keyif aldığım on numara bir insan. içtenliği ve kalitesi ile sözlükte örnek insanlardan biridir.. sizin için yaşamdan bütün güzelikleri diliyorum. her zaman var olun, hep olun....
  • arkadaşlarına göre; iç huzuru yüzüne yansımış, içinde kötülük olmayan, abur cubur yerken koşu bandına bakıp yemesi gereken (hıh) cadılık konusunda sınıf atlamış, leb demeden çorum diyen, kızdırmanın keyifli olduğu, köyün delisi, bağımlılık yapan, yeniliklere açık, kafa dengi, yardımsever, huzur veren, sosyete, uyuz (sensin uyuz) panik ve inatçı olan yazar.
  • badilerin bitanesi. hoş muhabbeti ile güne tat katan.
    birde yağmurda yürüme fetişti olmasa tam yüz puan alacak ama var işte elden ne gelir zatüriye falan olacak allah muhafaza.
  • bugun dogumgunu olan yazar.

iyiki doğmuş.
  • kendini mesaj dünyasından soyutlayıp kendi kabuğuna çekilmiş badim. umarım sıkıntılı bir durum yoktur.
  • tuttuğu takımı sahaya 10 kişi sürmeye karar vermiş yazar. hayata da aynı güven ve inanmışlıkla bakan pozitif ve ötesi badim.
  • mesajlardan soyut halde, kendi dünyasında.
  • bugüne dair güzel hevesleri var. umarım kırılmaz.
hesabın var mı? giriş yap