şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ing. şık
 • http://addons.mozilla.org/firefox/2108/ adresinden edinilebilecek firefox eklentisi. istediğiniz bir web sayfası üzerinde, bilgisayarınızdaki yerel stylesheet dosyasını çalıştırabilmenizi sağlıyor.

  örneğin, kendinize göre, siyah bir google hazırlıyorsunuz. veya, sözlük için kendi temanızı hazırlayıp kullanabiliyorsunuz.

  http://www.userstyles.org/ adresinde daha önce çeşitli siteler için hazırlanmış çeşitli dosyalar indirilebiliyor, kendi dosyanızı bu siteye yükleyebiliyorsunuz. bu site yardımı ile, bu stylesheet'leri greasemonkey için betik haline de çevirebilirsiniz.
 • greasemonkey ile birlikte firefoxu ideale daha da yaklaştıran eklenti. olay bir yerden sonra öyle bir hale geliyor ki sadece greasemonkey scriptleri ve stylish styleları ile başka hiç bir eklenti kullanmaya gerek kalmıyor nerdeyse. ayıp.
 • normalde stylish'in yaptığı değişiklikleri userchrome.css'ye (windows için c kullanıcılar <kullanıcı adınız> appdata roaming mozilla firefox profil klasöründe bir yerlerde arayın bulursunuz) ekleyip siz de eklentisiz yapabilirsiniz ancak her seferinde o kadar kodu indir kopyala yapıştır userchrome'u kaydet firefox'u yeniden başlat vs sürecini tahmin edilmeyecek derecede hızlandırıyor. o açıdan kullanışlı bir eklenti.
 • firefox ve chrome için olmazsa olmaz eklentilerden/uzantılardandır. gerçi dünyada çok bilinse de tr'de pek bilinmiyor. biraz kurcalayarak tarayıcınızı ve web deneyiminizi oldukça renklendirebilirsiniz. maksat kişiselleştirme ise kullanın.
 • google chrome'da saniyelik de olsa sitenin orijinal halini, sonra style eklenmiş halini gösteren eklenti.

  yerine büyük bi ölçüde bunu engelleyen ;

  stylist kullanılabilir; https://chrome.google.com/…m_source=chrome-ntp-icon
  ya da personalized web kullanılabilir ama userstyles.org dan tek tıkla kurulamıyor stylelar, kopyala yapıştır yapmanız gerekiyor; https://chrome.google.com/…m_source=chrome-ntp-icon

  bu arada opera'ya da gelmiş; https://addons.opera.com/…etails/stylish-for-opera/
 • mozilla firefox için yeni indirilebilir adresi an itibariyle addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/stylish olmuştur.
 • super uygulama. oyun oynarken inanılmaz işime yarıyor. yalnız yine oyundaki bir temaya ilişkin sıkıntı yaşıyorum dünden beri, kayma var bazı bölgelerde. bu işlerden anlayan cici biri bana yardımcı olabilir mi acaba? merci.
 • internet sitelerinin iskeletini değiştiremeseniz bile makyajını değiştirebildiğiniz keyifli bir program. iskeletine de az da olsa müdehalede bulanabilirsiniz. kendisi adblock ve greasemonkey (chrome greasemonkey olmadan userscript destekliyor) ile birleşince çok keyifli bir hal alıyor.
 • 2014 yılında keşfettiğim ve dumur olduğum chrome eklentisi. bu zamana kadar nasıl görmemişim. benim gibi tema meraklısı biriyseniz önce şuraya tıklayıp eklentimizi indiriyoruz. daha sonra hangi siteye tema yüklemek istiyorsanız site açılıyken sağ üstteki logoya tıklayıp; bu site için başka stiller bul diyoruz ve beğendiğimizi install stylish diyoruz. artık gelsin eski ekşisözlük temaları, yeni facebook ve yaratıcı twitter temaları falan.