şükela:  tümü | bugün
8799 entry daha
  • karşımda bir hazine var ama arada da uçurum var ve bir türlü atlayamıyorum gibi bir his.
  • şükran. hayatımı bu derece yaşanabilir ve eğlenceli kılan tüm anı paydaşlarıma şükran.
  • uyumak isteyip de bir türlü uyuyamamak..
  • seneler önceki bar şefi sevgilim tekrar bana yazıyor eski duygular depreşti ikimizde de ve işin .... tarafı şuan ikimiz de evliyiz başkalarıyla....god damn it!!!
  • kendimi çoğu zaman dinlenme tesisi gibi hissediyorum insanlar bende kısa süreli ihtiyaçlarını karşılayıp yollarına devam ediyorlarmış gibi gerçekten hayatı anlamsızlaştıran bir his
  • yarın 27 üye ülkeyi tek tek dinleyip ortak bir teklif yaparken allah gönlüne göre versin remix söylicem hissi geldi
  • bıkkınlık artık beş sene boyunca durmadan ders çalışmanın verdiği aşırı büyük bir bıkkınlık var. artık son sınavlarımı verme vakti ama kendimi toparlayamazsam son sınavlarım olmayacaklar. düzelicez be sözlük.
  • adaletsizlik. adaletsiz hayat, adaletsiz dünya. az önce moda da bir yerde otururken yan taraftaki fırın için un dolu kamyondan tek başına minimum 50 kilogramlık 50-60 un çuvalını indiren amcayı izlediğimde hissettiğim duygu. hayat çok zor sözlük, herkes ekmeğinin peşinde ama bir tarafta dünya yansa umrunda olmayan bir grup bir tarafta gece gündüz çalışan insanlar, aynı şey bu saate kadar çalışan herkes için de geçerli...bu konu o kadar uzun bir tartışma konusu ki aslında, şimdilik burada bırakıyorum. velhasıl kelam şu anda hissedilen duygu koskoca bir adaletsizlik. her yerde.
  • heyecan,korku,mutluluk,özlem
    evet hepsi bir arada
    hayatımın önemli bir dönüm noktasındayım
    allah utandırmasın,dayanma gücü versin!
    (çok amin)
  • üzüntü. cok tatlı ve kopmak istemediğim bağlılıklarım var. ama birakmaya mecburum.

korku. hayatın getireceklerinden cok korkuyorum. cok korkuyorum ama gizliyorum.

endise. bağlılıklarımı bırakmaya hazır degil miyim yoksa cok mu geç kaldım. neden kafamı kumdan çıkarmak istemiyorum ama kendimi çıkarmaya zorluyorum.
1117 entry daha

hesabın var mı? giriş yap