şükela:  tümü | bugün
  • kuveyt türk'ün kredi kartı bana göre en iyi değil.
    çünkü asgari ödeme tutarı yok.
    bana iddia edilen, faizsiz bankacılıkta asgari ödeme tutarı diye bir olay yokmuş.. ki bir çok kişi bunun üzerinden borcunu zamana yayar.
  • aidatsız kredi kartlarının hepsi olabilir. burada tüm kredi kartlarının bir listesi var. seç beğen al ama fazla abartma.
  • iptal edilmiş olandır.
  • limiti sınırsız olandır.
  • hiç alınmamış olandır.
  • benim kredi kartım olmadığı kesin. ekstreye baktım da yok kesinlikle benimkisi değil.
  • (bkz: enpara kredi kartı)

yalnız herkese vermiyorlar. findeks notunuz çok iyi olsa da red cevabı alabiliyorsunuz. fakat elde ederseniz kullandıkça diğer kredi kartlarına göre avantajlı olduğunu göreceksinizdir.
  • devlet bankalara kredi kartlarina iliskin duzenleme ustune duzenleme yapiyor.

- ornegin bankaya diyor ki kredi karti ekstresini odemeyen musteriden maksimum alabilecegin faiz bu
    - kredi karti aidat ucreti geldi mi herkes aglamaya basliyor
    - kredi kartinin yurt disi alisverisine kac taksit yapabilecegine devlet karar veriyor
    - borc tahsilati icin haciz uygulamasi nerdeyse bitmis durumda
    - maasinin belirli bir katindan fazla limit alamiyorsun

e bu kadar limitlersen bankanin kazancini harcamalarina ekstra bonus verecek, duzgun odeyen adamin yuzunu guldurecek kart pek kalmiyor piyasada ne yazik ki.

bende teb karti var adamlar bonus yukleyip yukleyip siliyor benle tassak geciyorlar akillari sira kodugumun firmalari amerikan kredi kartini kabul etmediginden mecburen acik tutuyorum en azindan musteri hizmetleri pek bekletmiyor. bunun disinda turkiye'de kredi karti kullanilmaz. onun yerine aldigin her isletmeyle pazarlik edeceksin. cash is king