şükela:  tümü | bugün
  • henüz başlığı açılmamış tipik özel üniversite mezunu

kim milyoner ister isimli dandik yarışmanın hayatımıza en büyük artısı özel okulların neler yetiştirdiğini bize göstermesi olmuştur

daha önce yeditepe mezunu biri vardı siyaset bilimi okuyup basit bir soruyu bilememişti unuttum adını

bu kızımız da çin seddinin nerede olduğunu bilmiyor

bilgi üniversitesi ekonomi bölümü mezunu

http://m.internethaber.com/…eo-galerisi-1893970.htm

edit : yeditepe mezunu tbmm’yi bilememiş gözde umay dalkalı
  • senin genel kültürünün beni 4’e katlaması ülkedeki paralı eğitimin geldiği noktayı ve gerçeği değiştirmez dostum

konuyu şahsileştirmek yerine eğitim sistemi hakkında birkaç değerli fikrini paylaş da erişilmez genel kültüründen biz de faydalanalım
  • her boka pr denmesinden nefret ederim ama bu seferki hakikaten pr kokuyor buram buram. yıllardır youtube’da yer etmeye çalışan bir hanım kız bu. düne kadar kimse tanımazken şu an instagramda bütün saçma sayfalarda paylaşılıyor. sözlükte başlığı da açılmış oldu. reklamın yine iyisi kötüsü olmadı anlayacağınız.
  • borusan otomotiv'de çalışıyormuş birde. ben başvursam almazlar bir yığın online prosedür bok püsürle sınarlar sonra da red ederler ulan. çin seddini bilmeyeni işe alıyorlar olaya bak. ayar oldum resmen.

her şeyi boşverirsek eğer
    (bkz: güzel kız)

çokta düzgün bir fiziği var gördüğüm kadarıyla türkiye'nin güzel bacaklı ünsüzlerinden olabilir. evet.
  • "çin seddi nerededir?" sorusuna iki joker kullanarak yanıt verebilen türk tipi özel okul mezunu einstein parçası.

kendisini eleştirenlere de tavsiyesi şu: size ne ülen, joker benim kafa benim, istediğim gibi kullanırım.
  • onun için önemli olan tek şey, instagram'da kazanacağı takipçilerdi. onu da elde etti.
  • kendisini tanımak isterim ve yüzüne uzun uzun bakmak.,konusmak istemem konuşamıyor zaten.
  • sosyal medyanın gücünün farkında olduğundan ve zaten bilgisine dayalı para kazanması pek mümkün olmadığından, bile bile viral olmayı göze almış kekodur. iki gün sonra adını dahi unutacaksınız ama o muhtemelen sosyal medyaya atmayı düşündüğün kapağın ilk adımını bu sayede sağlam bir şekilde atmış olacak. arkadaşı bu anlamda tebrik ederim.
  • planlı uygulanmış bir şey gibi geldi bana. pr'sine pr katacak at fava bekle