• emre altuğ'un şimdiye kadar yaptığı, ve mümkün mertebe yapacağı tek güzel şarkıdır.
  • emre altug'un en guzel sarkisi.

sozleri huzunlu olmasina ragmen muzigi insana inanilmaz bir enerji verir ki zaten basinda giren melodi icin bile dinlenir.

hatta surdan dinleyelim.
  • emre altuğ tarafından yapılan en güzel şarkı. sözleri çok anlamlı, hele birde uzaklarda sevgiliniz var ve kavuşmak için gün sayıyorsanız...
  • sanildigi gibi emre altug'a degil, yunanli sarkici sotis volanis 'e ait thelo na do adli sarkidir. hangi akla hizmet e.altug'un boyle bir sarki yapabilecegini dusundunuz..
  • insanın içini kıpır kıpır eden bir şarkı. üstlerde de biri yazmış, bir o kadar da hüzünlendiren şarkıdır nedeni bilinmez.
  • beni hüzünlendiren bir yandan neşelendiren müthiş bir şarkıdır.
  • bu yaştan sonra emre altuğ hakkında entry girmek de varmış. neyleyim şarkısı beni yerden yere vururken bu şarkısı modumun yükselmesini sağlamakta. bu şarkı için arabamın müzik sistemini yeniledim o derece. yunan asıllı çıkmasına şaşırmadım artık alıştım. var galiba bende bir hellaslık.
  • bu sarkiyi cok fazla seviyorum. ıcim kipir kipir oluyor. sozleri biraz dusundurucu ama cok tatli bir sarki. ailem bu sarkiyi bu kadar cok sevdigim icin dalga geciyor bazen benimle. her yerde soyleme su sarkiyi diyorlar. elimde degil ki, cok seviyorum!

ozledim seni, ah nasil ozledim
    gecenin sabah hasreti gibi bekledim

su kismi cok icli soylerim hep.
  • sevgilinizin yüzünü avuçlarınızın içine aldıktan sonra gözlerinin içine bakıp "su gibisin" derseniz ve üstelik çok da aşıksanız, ispanya'daysanız hava da güzelse hele bir de karantinadaysanız daha bir anlamlı oluyor...
  • ne zaman türk popundan bi şarkıyı sevsem yunan bir şarkıcının bestesi çıkıyor. bu da onlardan biriymiş işte. yeni öğrendim ama şaşırmadım o yüzden.
hesabın var mı? giriş yap