• yengeç, akrep ve balık'tır. ve gerçekten de bir balık olarak diğer iki burca mensup olanlarla aram bir başka iyi oluyor.

bu burçlar genelde duygusal, tutkulu ve duyarlı olurlar bir de, gereksiz yere hem de.
  • akrebin su ile ne alakası var amığagoyim diye tepki verdiğim burçlar grubu.
  • özellikle yengeç ve balık olanlarını mülayim olarak nitelendirdiğim bir de sinsi akreplerden oluşan burç grubudur. yalnız şunu da belirtmeden geçemeyeceğim: geçen gün tanıştığım bir hatun kişisi tipik bir koç ya da akrep hadi bilemedin aslan burcu gibi gözükürken balık çıktı. inanmakta zorlanıyorum. kesin yükseleni başkadır diyerek kendi astroloji bilgilerime olan güvenimi devam ettiriyorum. *
  • dişil olarak adlandırılan burçlardır. akrep burcum, yükselenim yengeç ve ay burcum balık olarak bu grupta yer alıyorum. balık, akrepin keskin yönlerini törpüleyecek, akrepse balığı hayal dünyasından biraz çıkartacaktır. astroloji konusuyla ilgilenen bir tanıdığa göre bu birleşim kadınlar için nimet erkekler içinse felaketmiş.
  • bu burç grubunun mensuplarının neredeyse tamamı sürekli olarak haksızlığa uğramaları ve iyi niyetlerinden kaybetmeleri ile ünlüdür.
  • aldıkları su niteliğine istinaden bu üçlünün balık olan mensupları, ne sağa, ne de sola aldırmazlar, su gibi aynen akıntıyla beraber küreksiz akarlar, yengeç mensupları daha muhafazakar olduklarından, suyun sağına sağına yatkın akarlar, akrepler mi? onlar suya bodoslama dalarlar.

not: güneş burcu balık, ay burcu yengeç, yükselen burcu akrep olan biri. duruma göre hem karada hem suda, hayat bir deniz, yüzmeyi iyi bilmek gerekir. bu kadar su bolluğunda boğulmadıksa, bundan sonrası hade hade hade...
  • kimsenin anlamadığını anlayan, herkesin anladığını anlamayan burçlardır.
  • koç/boğa karışımı benim için ideal eş olabilecek burç grubuymuş bu.* (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)

asla duygusallığa gelemeyen,.taş kalpli, kaknem biri için imkansız bir eşleşme bence.
  • toprak burçlarıyla arkadaş olarak kalmalarında fayda vardır.
    duygusal bir ilişki suyu toprağı çamura çevirir.
    paracı toprak romantik suyun hayallerini yıkar.
hesabın var mı? giriş yap