şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu benim kullandığım araba oluyor genelde. belki zevk alınan ufak sapıklıklar sınıfına da girebilir bu ama...

eğer yol kenarında insan yoksa hızlanıp, kaldırıma da iyice yaklaşıp suyu dağıtmaya çalışıyorum. benden sonra şuursuzun biri gelip yanlışlıkla da olsa birini ıslatmasın diye.

ne kadar işe yarıyor bilmiyorum tabii.
  • benim arabamdır genelde.

nedense çok gülüyorum bunu yaparken. biri bana yaptığı zaman da sövmüyorum.

evet o, "yavaş geçsene orospu çocuğu" cümlesindeki, orospu çocuğu benim. sevgiler.
  • ıslak ıslak sikilmeyi seven şöföre sahip arabadır.
  • zevkli bir sürücüye sahiptir. evet benim bu, sağda solda insan yoksa eğer, su dolmuş yollarda gaza basmayı seviyorum. suyu yara yara gitmek epey eğlenceli. özellikle bol bol yağmur yağan ve yolları sürekli su dolan antalya'da.
  • arabanın hızlanmasına neden olan insan sıfatındaki kişinin bu davranış şeklinden nasıl bir zevk ve tatmin duygusu yaşadığını analiz etmek istediğimde aklıma ilk gelen düşünce ilgili kişinin araba sahibi olana kadar ezik bir şekilde yaşadığı, kendisinin gösterme ve ileri sürebilme yeteneğine sahip olmasına rağmen kendisine fırsat verebilecek kişilerin yanında konuşması gerekirken bir sikime yaramayan çapulcu ve kahvehane tayfasının yanında götünden boş boş konuşarak kendini bulunmaz hint kumaşı şeklinde satma çabasıyla yaşamış, ilerleyen yaşamı boyunca neden ben değil de bir başkası sorusunu günde 5 vakit namaz kılar gibi kendisine cevabını bilmesine rağmen sormuş, aşağılık kompleksine sahip, başka insanları küçük düşürmekten ve rencide etmekten mutluluk duyan, bir başkasının karakterine ve davranışlarına saygısı olmayan, gösteriş budalası ve lümpen bir karaktere sahip olduğunu düşündürmektedir.

yukarıdaki uzun uzun cümleleri kısaca özetlemek gerekirse ben o arabanın içindekinin amına koyayım. nasıl bir fantazinin peşindeyse artık dalyarak.
  • insanlarin gununu iki saniyede berbat edebilen adamin arabasidir. dusunun ki ise gidiyorsunuz ya da biriyle bulusacaksiniz, fark etmez sonucta hazirlanip cikmissiniz evden. dusuncesizin teki bilerek veya bilmeyerek sizi islatiyor, e tabi dogal olarak icten gecirilen kufurler, hatta bazen distan dile getirilen kufurler. eve don kiyafet degistir, hele bir de zaten gec kalinmissa sofore gonderilen kufurlerin dozu daha da artiyor tabi.
  • sırf annesini delirtmek için koşup yol kenarındaki su birikintisine zıplayan çocuğun ilerde sürdüğü arabadır.

hep çocukluk travmaları bunlar...
  • daha da hızlı suya dalıp suyu aşırtarak yayayı kurtarmak da istiyor olabilir.

tabi sikeyim böyle ihtimali..
  • sen önündeki kamyonu geçeme diye, sol sinyal verdiğin anda hızlanıp kamyonun arkasında seni tutabileceği maksimum süreyi anında hesaplayıp, beyin-kol-ayak kordinasyonunu buna göre yapabilen sol şeritte yaşayan tuhaf canlıların kullandığı arabadır muhtemelen.