şükela:  tümü | bugün
  • ben tanımadım şahsen. tanıyanınız varsa iletişim bilgilerini versin evlenme teklif edecem.

-birlik ve beraberliğe ihtiyacı olmayan ülke gibisin iltica etmek istiyorum.
  • hayat ona güzeldir.
  • her geçirdiği zor dönem diğerinden daha ağırdır. katlanarak gider. klişe lafı ise:

- sen benim neler yaşadığımı biliyor musuuun yeaaa!!!
  • yoktur. her daim hayatını kendine zindan edecek sebepler bulur. sevgilisi vardır bunalımdadır, yoktur bunalımdadır, okulu devam ediyordur bunalımdadır, yeni mezundur boşluktadır bunalımdadır, iş arar bulamaz bunalımdadır, ailesiyle arası kötüdür bunalımdadır, ailesinden uzaktadır yalnız hissediyordur bunalımdadır, sağlığı yerindedir ama götü büyütmüştür bunalımdadır, yeni kararlar alma aşamasındadır bunalımdadır, patronuyla veya iş arkadaşlarıyla anlaşamıyordur bunalımdadır, bu sene tatile gidememiştir bunalımdadır, kedisi ölmüştür bunalımdadır, saçını kestirmiştir sik gibi olmuştur bunalımdadır, en sevdiği gömleğine yağ dökülmüştür bunalımdadır, sevgilisi ne zamandır bi çiçek bile almamıştır bunalımdadır. cumartesi günleri de çalışmaktadır bunalımdadır, sözlükte 3 yıldır çaylaktır bi yazar olamamıştır bunalımdadır, regli üç gün gecikmiştir bunalımdadır, üç gün önce regl olmuştur bunalımdadır..

ne berbat yaratıklarız lan.
  • hayırlı kısmet bulmuş kızdır. kısmet kokusu alınca öyle neşeliler ki...
  • bahanesi boldur, zor dönem geyiğine ihtiyacı yoktur.
  • nedense ben hiç rastlamadım.

(bkz: fırtınadan önceki sessizlik)
  • şu sıralar hiç rastlaşamadığım kızdır. zaten 2011 sonbahar trendi zor bir dönem geçirmektir. eğer böyle bir kız varsa moda ve trendleri takip etmeyen kızdır. hiç işim olmazdır. hıhhh