şükela:  tümü | bugün
  • dolapdere big gang'in vokali. sahnede çok iyi görünüyordu, performansı da fena değil işte. babası siyahi bir amerikalı, annesi türk'müş. hatta annesi mehmet emin resulzade anadolu lisesi felsefe öğretmeni elif herring'miş. yalnız arkadaşın şu videosunu izledim ve çekiciliğin sahneden, kıyafetten ve makyajdan geldiğini açıkça anladım! [http://vimeo.com/56091505 http://vimeo.com/56091505]
  • şimdilerde 321go kanalında soramazsın bölümünü yapıyor 321go kanalın linkini buraya bırakıyorum
  • oldukça başarılı bulduğum kişi, özellikle youtube 321go kanalının soramazsın bölümlerini gayet başarılı sunan sunucu.
  • direk itici!

umursamaz yüksekten bakan tavırlar, her şeyin farkındaymış ve aldırmıyormuş gibi bir haller. karşısındaki insana saygısızlığa varacak derecede bomboş bakışlar atmalar. her seferinde yarım kalan kendini beğenmiş tebessümler...

sadece su değil, son on yılda gelişmiş böyle bir tür var.
  • kusura bakmayın da melez kanı taşıması hasebiyle, tarzıyla, sesiyle, bakışıyla, farklılığıyla, zekasıyla türkiye'nin en güzel kadınıdır. onu bunu bilmem, estetikten bütün herkesin birbirine benzediği ülkemde benim için öyledir. bırakın da azıcık soğuk olsun, havalı olsundur. o havalar çekilir. hakkıdır. ne olacaktı alamancı meryem gibi aptal aptal nedensiz nedensiz dakika başı herkese gülümseyecek miydi balon dudaklarıyla ? geçiniz efendim geçiniz. kadındır, kadının dibidir, baktıkça iç açandır, karizması en başta isminden başlayandır, tepeden tırnağa beton gibi hatundur. yeni dövmesi hayırlı olsundur. kariyerinde uğur getirsindir.
  • bayılıyorum.
  • aylardır izlediğim youtube kanalında "soramazsın" bölümlerinde soru soran kadın.
    demek ki sorabiliyormuş.

kadının adını az önce merak edip baktım, kadına soğuk demişsiniz, haklısınız, soğuk duruyor, ama sanırım "soramazsın" için de böyle soğuk bir tavır daha isabetli olmuş.

devam.
  • bir içim su.
  • soramazsın'daki tavırlarına bakılarak soğuk ve itici diye eleştirilen kadın. ama zaten konuğuna ofansif sorular soran bir formatta gülümseyerek sorular sorsa daha abest olmaz mıydı? örnek verecek olursak.

transeksüel'e "penisin var mı"
    eski bir eroin bağımlısına "eroin almak için yaptığın en kötü şey neydi"
    ya da sataniste "kedi kesiyor musunuz"

diye sorarken gülümese asıl o zaman itici gözükürdü diye düşünüyorum.
  • turkiyede bu tarz tipler kaldi mi sorusunu akla getirmistir