şükela:  tümü | bugün
  • sol frame in halini görünce sözlükten soğuyorum sevgili admin.yok şu yaş erkeği bu yaş kadını cinselliği yok giyinik sevişme yok prezervatif versusu,libidosu yüksek kadın, sevişirken konsantrasyon vs.vs.bakın başlıkların hiçbiri yabancı gelmedi hicbirinize.tamam biz de tdk gibi bir sözlük istemiyoruz ama bu kadar ergen kuşatması da sözlüğü bozuyor, tadını kaçırıyor.acilsin cinsellik kanalı orda takılsın bu çocuklar, kaç santim düdükleri var, kondom nasıl takılır, kızların neresi okşanir falan tepisip dursunlar.amca ve teyzeler olarak rahatsızız.
  • adamlar, pilav yapacaklara tavsiyeler başlığını bile sikişe paravan olarak kullanabildikleri için işe yaramayacak öneridir.
    hakket la, pilav yapacaklara tabsiyeleri sikişe nasıl bağladınız lan?
  • ekşiciler milli oluyor adı alında bu bağış kampanyası açalım da şunlara 3-5 damacana alalım görsünler işlerini :d
  • (bkz: bir seyden rahatsiz olunurken, baska bir seyden rahatsiz etmek), (bkz: sozlugun cinsellik kanali ihtiyaci)
  • hala forum başlığı gibi başlıklar açarak, “giyinik sevişme” tabirinden bile incindiğini belirten hassas yürekli sevimli minnoşları sözlükten uzakta bir süre dinlendirmenin daha faydalı olacağını düşünüyorum.