şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bahar bahçesini soğuk hava koşullarına rağmen açmış bir mekan.akşam iş çıkışında dünyanın en seçkin tatlarından oluşan kahve çeşitleriylegünün yorgunluğunu atabilirsiniz.*
  • önünden geçerken görücüye çıkmış hissiyatı yaratan mekandır burası. herkes karşılıklı duran sandalyelerini caddeye doğru cevirip yanyana dizildiğinden tribün görüntüsündedir ayrıca. hatta bu kadar seyirciyi bi arada bulunca ekibi toplayip önünde maç yapmayı denedik ama hem garsonlarca hemde manzarayı kapattığımızdan dolayı müşterilerce kovalanıp bi arkadaşımızıda caddenin yeteneksiz gazcılarına kurban verince vazgeçtik.
  • caddebostan burger king, caddebostan'da ne işlev görüyorsa*bu mekanda suadiye'de o işlevi görüyor. sakın giriş kapısının karşısındaki çalışma masasını boş görüp, oturma gafletinde bulunmayın. aksi halde tuvaleti kullananların yol açacağı konsantrasyon eksikliği ve gürültü kirliliğiyle başbaşa kalırsınız. bir diğer olumsuzluk, iç-arka bölümde wi-fi'a erişim sağlayamıyor oluşunuz.

    her şeye rağmen suadiye starbucks'a göre daha tercih edilebilir. tenha, nispeten ferah, kahvesi çok daha iyi. haftanın iki, üç günü mutlaka uğruyorum. erkek olmama rağmen barista arkadaşları epey yakışıklı buldum. bu da sözlükçü bağyanlara kıyağım olsun.

    ps: o civarda tek alternatifi şaşkınbakkal nero.
  • maalesef kapanmış ve bizleri suadiye zıtarbaks'a, şaşkınbakkal nero'ya mahkum etmiştir.