• (bkz: şu an)
  • 9 süper olabilirdi. yaz tatili sabah 7 de uyanmışım. biraz da salonda koltukta yatalanıyorum. sabahki çizgi film kuşağı programlarımı takip ediyorum. folyodan güneş fırını yapmayı öğrenmişim tvden, sevinçten deliriyorum. patates doğratmışım anneme, balkonda güneş fırınıma dizmişim, pişip pişmeyeceğini görmek için sabırsızlanıyorum. kapı çalıyor. yan komşunun kızıyla apartmanda sevimli canavarlar kartlarını köküyoruz. beyblade oynuyoruz. kahvaltı hazır olana kadar biz biraz oynayalım diyorum annişime. sokağa fırlıyoruz. sarı çiçekli taytımı giymişim. hava da mis. keyfimiz müthiş. sonra annem kahvaltıya çağırıyor. patates kızartması yapmış annem enn sevdiğim. hemen arkadaşla sofraya doğru ışınlanıyoruz. süper bir kahvaltı yapıyoruz. sonra tekrar sokağa fırlıyoruz. scooter aldırmıştık yalvar yakar. ona biniyoruz mahalledeki çocuklarla toplanmışız. düşüncesi bile mükemmel ya.

bir de 16 yaşıma dönmek isteyebilirdim. çocukluk aşkım olduğunu bilmeyen yakın arkadaşım doğum günümde görüşmek istemiş. malum abimiz iki arkadaşımız ve ben feci bir yağmurun altında sokakta hızlı hızlı yürüyoruz. o gün de çok nettir bende. o güne de dönüş hiç fena olmazdı.
  • edit: şu an (oww no :d)
  • 20. aynı hataları yapmamak için.
  • her yaşın ayrı bir güzelliği var.
hesabın var mı? giriş yap