şükela:  tümü | bugün
 • subaru ustası veya usta tanıdığı olan iletişime geçebilir mi? şimdiden teşekkürler.

  edit: istanbul
 • ıyi ki çok satılmıyor iyi ki çok tercih edilmiyor. ben bu az popüler halinden gayet memnunum. yoksa abuk subuk fiyat politikası, 2. el piyasası olurdu. hatta eski modellerinde manuel seçeneğinin çok sinirli olmasi bile fiyatlari asağıda tutmaktadır.

  şimdilerde sıfır vasat binek araç parasına 10 yaşındaki modeli anca alınır ama yine de değerine göre fiyatı düşük. bizim memlekette tek dert aldığı arabayı zarar etmeden satmak olduğuna makul karşılamak lazım.
 • hayalimdir, 2020 kasım ayında kendime 30 yaş hediyesi olarak alacağım eldeki fransız'ı satıp.
  at fava bekle.
 • eski modelleri hakkında bilgi aradığım araç. maddi sıkıntılardan ötürü 30.000tl civarında suv bakmaktayım. bir çılgınlık yapıp 1999 model 250-300bin km'de bir forester alacak olsam çılgınlık yapmış olur muyum? bu genç yaşımda servislerde sürünür, ikide bir parça değiştirmekten yorulur muyum?

  subaru'cu suserlerden yardım bekliyorum.

  edit: bir dolu mesaj geldi, teşekkürler. evet, biraz çılgınlıkmış bu dediğim. sattığı aracı bilen, değişenleri vs belli, yağı suyu zamanında değişmiş ve mümkünse lpg görmemiş olanları makbulmüş. ha bir de ne olursa olsun büyük şehirde olmadan bu araca binmek zor (usta-servis olayı).
 • "kimse almıyor" dediğiniz araçtan her gün birkaç tane görüyorum, yetmiyor mu? ayrıca aracın tercih edilme sebeplerinden biri de herkeste olmaması zaten.

  geçen sene bu aracın ikinci elini almak için görüştüğüm satıcıların hepsi eli yüzü düzgün, saçma sapan fiyatı şişirmeyen, aracın kazasını vuruğunu falan söyleyen insanlardı.

  son olarak şunu da şuraya bırakalım. adamlar yeni kasaya olan talebi karşılayamıyor, siz "kimse almıyor" diyorsunuz.

  https://carbuzz.com/…-subaru-crosstrek-and-forester
 • uçak uçak yer uçağı . jep diye aldık bağajından sport araba çıktı. 0-100 7 sn. felan . aldığım gün geri gittim dedim al bunu bana daha yavaş bi araba ver 40 yaşından sonra gelene tokat gidene tokat. abi dedi bu sport suv. ya dedim ben sembol gibi bişey istiyom tamam az yakıyo ama bu hem az yakıii hem çok kaçii. çoluk çocuk var tehlike arz ediyor dedim. almadılar geri pneler. o günden beri biniyorum.

  capon cvt diye bişe yapmış bide high torque cvt. öyle patlayan çatlayan fordunkilerden değil. gaza bi oturoyon yol bitmiş. bmw mercedes hakketire. 4 çeker 2000 motor 1.6 şahinden az yakıyor adam gibi kullanırsan. gaza gelirsen sti yavrusu.

  kara çamıra torpağa her yere giriyor meret, girdiği gibi de çıkıyor maşallah.
  köye gidince tarla sürüyoz. kışın uludağa inip çıkıyoruz. yazın o kumsal senin bu kumsal benim. denize bile bununlan girecez nerdeyse. servis zaten 10 numara. istanbulda cadde motors ta bi usta var barış diye. adam ordinaryüsü subarunun. zaten bakımdan bakıma gördüğümüzden her bakım yaşlanmış oluyor adamcağız.

  nette subaru yatak sardı, yorgan sardı, kol çıkardı, gelin kaçtı yazılarına itibar etmeyin. 250bin kmde 15 soför değiştirmiş 20 yaşında. üstüne tüp takılmış ne arabası olsa kolda çıkarır yatakta sarar. imkanı olsa kafa bile atar amk, bana niye bu kadar işkence ediyonuz diye.
  alınır yağı suyu düzgün konulur. binilir. on numero 5 yıldız araç.
  tekrar söylüyorum mağdurum. çok hızlu araba yapmuşlar. mağduriyetimin giderilmesini zubarudan irica ediyorum. japoncası olan arkadaşlar çevirip yazsınlar genel merkeze.
 • türkiyeden birkaç video

  subaru forester xt 0-100
  https://youtu.be/bu2vkq8dhso

  forester xt vs volvo s60r
  https://youtu.be/jivzet9laui