şükela:  tümü | bugün
  • tr. edilgen
  • (bkz: secretary)
  • itaatkar anlamina da gelmekte...
  • çekinik,sinik. bdsm de kadınlar için femsub erkekler için malesub deyimi kullanılır.
  • bdsm iliskisindeki teslim olan tarafin kisilik ozelligi icin kullanılan ifadedir ayrıca.
  • (bkz: muti)
  • malesub olanları, canlar. ben edilgen erkek seviyorum arkadaş, feminen değil edilgen. hizmet eden, eziyet gören, tapınan, kendini sahibine adayan erkek.

seçmek zor çünkü çok fazlalar gerçekten, ama biraz sabırla (bkz: köle) olabilmek için yeterince çaba gösterenleri ayıklamak mümkün. iyi seçmek lazım.

çoğunluğu ayak fetişisti oluyor, bir kısmından hiç beklemediğiniz performanslar çıkıyor, sürprizlerle dolular gerçekten. çok leşleri de var ama işte dediğim gibi sabır lazım, çürüklerin arasından parlayanlar yorgunluğunuzu alır nasılsa.
  • bottom olarak sınıflandırılmakla beraber bdsm de bir seviye de anlatır.slave deyiminin biraz daha üstünü ve genelde nispeten light olanları kastederken kulanılır.
  • -günlerdir karanlıkta bakımsız ve kirlisin,
    ancak itaati giyip, itaatle süslendiğinde güzelleşen taşaklarımdaki suya susamış gücün tapınağının berrak hizmetkarı.

itaati ruhunda hissedip bundan utanacak kadar çetrefillisin fahişe. sadece sana hükmedebileceğine inandığın o gücün bacakları arasında kendin olabiliyorsun. gözlerindeki mutluluk ve ışıltı gerçekliğin, hissettiğin gibi davranmanın erotizminden geliyor. seni özgürleştiren şeyin itaat etmek olduğunu bile bile içinde çığlık çığlığa bağıran kadına rağmen kaçıyorsun.

hem korkan hem merak eden hem de yaşamak isteyen kediden farkın yok aşağılık orospu.
    diz çök ve içine çek erkekliğin kokusunu. bir hiç olduğunu ve bunu anlamlı kılan tek şeyin bana verdiğin haz olduğunu öğrenerek titre. omurganda dalga dalga yayılan, oradan rahmine akan hazzı hisset. sen kendi kendine bir hiçtin ve şimdi işe yarayan bir hiç olmak için çalışmalısın.

köpek.