şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en iyi su altı survival temalı oyun. daha basit ve ucuz bir türevi için farsky tercih edilmeli.
 • survival temalı müthiş oyun.ilk gameplayleri ile kendine hayran bırakmıştır çok gizemli bir su evreni var önümüzde heyecan,gizem max seviyede...
 • çok başka kafalar barındıran bir oyun. sevdim...
 • yeni keşfettiğim oyun. şimdilik 10 saatlik tecrübem var.

  ilk göze çarpan özelliği grafikleri. denizaltıyla hızla yüzeye çıktığınızda sıçrayan sular, fonda devasa aurora gemisinin yanan görüntüsü, gemideki o patlama, ya da su altı üssünün pencerelerinden balıkları izlemek muhteşem. özellikle cyclops denizaltısını inşaa ettikten sonra oyun "denizleraltında yirmibin fersah" havasîna girmekte.

  ama bu grafikler aynı zamanda dezavantaj olabilir çünkü oyun en düşük seviyede bile sağlam bir sistem istiyor.

  oyun çoğunlukla çevreden kaynak toplamak ve alet edevat üretmek şeklinde geçiyor, klasik bir hayatta kalma oyunundan beklendiği şekilde. ama yine de hala biraz eksik gibi. besin ve su elde etmek için hiç durmadan çalışmak gerekiyor. bazı eklemeler düşünüyormuş geliştirici firma, tanklarda besin üretimi için özel "tarım" odası vb, ama bu oyun asıl piyasada iyi modlar ortaya çıkınca gelişir gibi. şu anda pek bir mod göremedim.

  şu anda henüz tam olmamış, ama yeni gelişmeler ihtimali ile potansiyel vaadeden bir oyun.
 • farsky'ın olmuşu. erken erişimde olmasına rağmen keşfetmekle bitecek gibi değil.
 • sürekli güncellenen mükemmel bir atmosfere sahip bir hayatta kalma oyunu. fedupsanamania youtube kanalında oynarken ilk defa görmüştüm çok farklı bir yapısı var oyunun insanın o ortamda yaşama isteği doğuyor.
 • düzenli olarak güncellenen oyun. şu anda minecraft havasında olmasına rağmen çok rahat onlarca saat sarıyor. hikayesi tamamlanmadı ama bilgilere göre bir deniz kralı, kale ve zeki uzaylı yaşam formlarına sahiplik edecek.
  mod ve multiplayer desteği geldiğinde gömeceği çok oyun var.
 • çok huzurlu bir teması olsada aynı zamanda çok korkutucu bir oyun olabiliyor, ben zamanında f.e.a.r falan oynarken bile bu oyunda ki gibi dibe dalarken gerildiğimi hatırlamıyorum.
  oyun için bir uyarıda bulunucam, normal ayarlarda balıkların falan sesini uzaktan ayırt edebiliyorsunuz, gündüz vaktiyse silüetini falan görebiliyorsunuz fakat performans artsın diye ayarlardan görüş açısını azaltırsanız tüm balıkları direk önünüzde spawn oluyor, hani seamothda son hız giderken suratınıza reaper leviathan yapışabilir demedi demeyin. yapışırsa bir kere sallayıp bıraktıktan sonra "sakın" arkanıza bakmayın, sesinden peşinizde olup olmadığını anlarsınız zaten t-rex gibi böğürüyor.
 • steam summer sale 2016 kapsaminda 18.60 tl ye satilan oyun. early access te ancak yorumlarin cogu olumlu.
 • son zamanlarda gördüğüm en güzel ve pastel renklere sahip, futuristik surival oyun. tüm pc master race'rlara tavsiye ederim.