şükela:  tümü | bugün soru sor
 • temple run kopyası bir ios oyunu. grafikleri çok cici. fekat tabii ki bir temple run değil. yine de oynanası.
 • temple run'dan daha ferah, daha sempatik ios oyunu. stres atmaya birebir...
  http://www.youtube.com/…xcuctgpkpgq&feature=related
 • temple run'a 1000 basacak ios oyunu. ipod touch'da biraz kasabiliyor sanırım aşırı ram yiyor kendisi, ipad 3'te bırakmadan dün 2 saat oynadığımı bilirim. hem de bedava. missionlarda ilerledikçe daha fazla puan yapıyorsunuz, missionlar da sarıyor falan filan. mutlaka denenilesi oyun.
 • az once başımı kaldırdığım bağımlılık yapıcı oyun. her kaliteli oyun gibi yine biraz puan yapınca götüm kalkmış ancak game centerda milyon puanları bulmuş hayvan oğlu hayvanları görünce içime oturmuştur.
 • temple run'la karşılaştırılmayacak kadar iyi bir oyun. grafikler müthiş. oynanabilirlik harika. temple run'daki gibi ipad'i sağa sola yatırmadan sağa-sola gitme özelliği sayesinde koyuyorum masaya oh mis. günlük görevler de daha da bağımlı kılıyor oyuna. iki günümü kitledi pis. en yakın itunes store'dan ısrarla isteyin.
 • temple run'a nazaran daha eğlenceli ve göze hoş gelen oyun. hele o bekçi var ya, süper ya. yanında köpek, kendi göbekli, aşırı sevimli. bunu yüklediğimden beri ne jetpack joyride ne de temple run açtım. ücretsiz olması da cabası.
 • her ne kadar daha önce bir temple run değil demiş olsam da, zaman içinde temple run'dan çok daha sevdiğim oyun olmuştur.

  sneakers denen yükseğe zıplatan zımbırtıdan nefret ediyorum. power up değil power down mübarek. ne zaman alsam zıplama zamanını ayarlayamayıp yapışıyorum bir yerlere. o yüzden hep es geçiyorum.

  para yapmak çok kolay olduğu için bir yerden sonra uzun sürecek görevleri shop'tan 1500 coin'e atlamak mümkün. şimdilik görev sınırı 30x.

  ayrıyetten mystery box alınca üç parmakla dokunup açarsanız kutuyu üç item birden kazanıyorsunuz. bu da oyunun hilesi heralde. başka türlü token toplayıp karakterleri açmak yıllar sürer zira.
 • üzerine gelen trenler ve şerit değiştirmeler yüzünden hugo'ya benzettiğim oyun. bağımlılık yapma oranı çok yüksek ve bu yüzden sürekli arka planda çalan şarkı, bir noktadan sonra sinirlerinizi bozmaya başlıyor. ama oyunu oynamayı da bırakamıyorsunuz, garip hislere sürükleniyorsunuz.
 • oyunda bulunan spor ayakkabı sinir vericidir. ilk başlarda iyi gibi gözükse de oyun hızlandıktan sonra ölmenize sebep vermekte. kaç defa ayakkabıyı almamak için manevra yaparken öldüm, sayamadım. alsan bi türlü, almasan bi türlü.

  ayrıca inanılmaz bağımlılık yapıyor. o milyon yapan arkadaşlara da bol bol mastürbasyon öneriyorum. kesin ip var minakoyim.
 • temple run'ı unutturmuş, bağımlılık yapan müthiş oyun. ayakkabı kesinlikle tuzaktır.

  mystery box'lara üç parmak ile basınca bug ortaya çıkmakta.

  edit: güncellemeyle bu bug ortadan kaldırıldı.