• chp genel başkanı sayın kılıçdaroğlu'nun elindeki belgeler gene fos çıkınca, partisinin zavallı açıklamasıdır. suç dememişler... elinizdeki belgelerde suç unsuru yoksa neden bu kadar yaygara kopardınız?

chp sırf kendi genekbaşkanını savunacağım diye korkunç itibar kaybı yaşadı. çıkıp dürüstçe özür dilese bu kadar rezillik olmazdı. yazık...

mini mini bir kuç donmuştu,
    pencereme konmuştu.
    aldım onu içeriye,
    cikcik cikcik ötsün diye...

kaynak haber->
  • (bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)

kafa rahat.

troll çıldırır.
  • bir geri adim oldugunu soylemek icin tek haneli iq'ya sahip olmak gerekir.

chp sozcuzu bulent tezcan'in chp merkez yurutme kurulu (myk) toplantısının ardından yaptıgı aciklamada:
    eger belgeler sahteyse tbmm'yi harekete gecirip arastirma komisyonu kuralim demistir.

once cikip bunlar ticari belgeler dediler sonra cikip yok bunlar sahte diye aciklama yaptilar demistir.

bu belgelerin gercek oldugunu akp'de cok iyi biliyor. burada suc var diye beyanimiz yok demistir.

bu isin savcisi millettir. vatandas turkiye'de vergiyi verirken akp'lilerin 1 sterlinlik sirketler araciligiyla yurtdisinda vergi cennetlerinde yuzmesi milli degildir diyorlar kisaca.

anlamakta zorluk cekmeniz normal tabi.
  • yurtdışına para çıkarmak hukuken suç değildir. mahkemeye gidilse takipsizlik kararı çıkar. eğer sen "yurtdışında param olduğu kanitlansin istifa ederim" demişsen siyaseten bedelini ödemelisin.
  • çomarların sarkastik olacağım diye zırvalaması.. (bkz: s.keyim yapacağınız ironiyi)
  • kaynak da çok güvenilirmiş!

haber7 sitesi :))))

sonuçta "dil demedim, din dedim" ve niceleri var mı ortada? var! gçtünüzden "dedim demedim" çıkarmayın :)
  • chp'nin, kılıçdaroğlu'nun bir diğer yalanına kılıf bulma çabasıdır.

bakın ne kadar rahat olarak "kemal kılıçdaroğlu yalancıdır" diyebiliyorum. chp'yi bu hallere düşürenler utanmıyor ama ben mi utanacağım?

- "isviçre'de banka hesapları var" dedi, cumhurbaşkanı "ispat et ben cumhurbaşkanlığı'ndan çekileceğim" diye cevap verdi...evet, gene açıklayamadı...
    - klasörlerle poz verdi, hiç bir klasörden hiçbir şey çıkmadı. (bari birini tutturaydın gılışdar...)

google görsellerde "kılıçdaroğlu klasör" diye aratın. işte kılıçdarı bu fotoğrafla hatırlayacağız.

- şimdide "yurtdışına milyonlarca dolar" yalanıyla çıktı piyasaya...yurtdışına yollanan tek bir kuruş olmaması bir yana, para yurtiçine transfer edilmiş :)
    - cb'nin özel kalem müdürü olarak yutturmaya çalıştığı adam hiç bir zaman özel kalem müdürlüğü yapmamış.
    - transferlerin cb'nin şahsıyla ilgisi yok.
    - transferlerde sebep-sonuç açıklamaları tutarlı, %100 yasal ve cb ile ilgisi yokken birden bire kk ortaya fırlayıp imalı açıklamalarla ortalığı bulandırmak istedi ama şu günlerde kimsenin kendisine ve yalanlarına tahammülü kalmamış anlaşılan.

ben mi? ben kılıçdaroğlundan çok memnunum. allah inşallah kılıçdaroğlu'nu chp'nin başından eksik etmesin. hep o başkanlık yapsın inşallah.

galbim seninle gılıçdar reis <3<3<3
  • zarrab isini gördürmek icin dagitmus rüsveti. adamlarda cepleri doldurmak icin milyonlarca dolari cebe indirmisler. bu zeka özürlülerde sanki kendi ceplerine girmis gibi savunuyorlar. ulan oglum salakmisiniz üc kurus maas aliyorsunuz, adamlar kendilerini bile bu kadar savunmuyor inkar etmiyor. bakin bunlar ülkeyi icinden cikilmaz hale getirdiler, keselerinide doldurdular. istediklari an kapagi yurtdisina atar kurtarirlar kendilerini. peki sen ne bok yiycen ülke bombok duruma gelince, üc kurusa muhtac olunca? simdiki aldigin üc kurus trol maasimi kurtaracak seni?
hesabın var mı? giriş yap