şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: taciz ve tecavüzde kadın beyanı esastır)

  tecavüz ve taciz gibi toplumda infial uyandıran suçları kullanarak masum insanlara iftira atan şerefsiz, onursuz insanlar her yerde. feminaziler de bu insanlara destek veriyorlar. yazık ki mağdur edilen insanların sözü mahkemece önemsenmiyor. yalnızca tek bir iddia, tek bir suçlama, insanın hayatını karartmaya yetiyor. bunlar olurken feminaziler doymayıp ceza indirimlerini de ayrıca protesto ediyorlar.

  psikolojisi bozuk, sağlıksız, kompleksli kişiler sırf kadın oldukları için daha fazla önemseniyorlar. insan haklarını kendi lehlerine suistimal etmelerine göz yumuluyor. bunları eleştirdiğinizde kadın düşmanı oluveriyorsunuz. etiket hazır. suç hazır. her şey hazır.

  iftiranın önüne geçilmesi, sanığın da mağdurun da eşit şekilde dinlenmesi ve kararın ayrımcılığa neden olmayacak şekilde verilmesi gerekiyor. kimsenin beyanı esas değildir. tüm sanık/ sanıklar, mağdur/ mağdurlar dinlenilmeli, suç unsurları açıkça ortaya konulmadan kimse cezaya çarptırılmamalıdır.
 • çamur at izi kalsın.
 • kadının beyanı esastır he canım he! görün bakın ne oluyor..

  düzeltme: başlığı açan silmiş. http://mobil.hurriyet.com.tr/…iftira-attim-40419582 adresindeki haber üzerine yazılmıştır yukarıdaki entry.
 • paylaşılan haberden 2 çıkarım yapılabilir;

  1. gerçekten kız ağır gerizekalı ve böyle bir iş yaptı.
  2. inanılmaztehditler ve baskılar sonucu şikayetini geri çekti.

  bu sebeple bir süre daha bu konu araştırılmalı ve hatta belki de psikologlar eşliğinde defalarca sorgulanmalı.
 • kadına güvenmeyeceksin. kim ne derse desin. bir şey mi söyledi? en az 10 kere kontrol edeceksin.

  edit: genç feministler rahatsız...
 • fbi'ın 96 ve 97 yıllarında yaptığı araştırmalara göre taciz/tecavüz suçlamalarının %8'i sahte. kanada'da yapılan araştırmalarsa bu oranın %10 olduğunu söylüyor. yani 10 taciz iddiasından 1'i iftira, yalan. bu hiç de azımsanacak bir oran değil, taciz ve tecavüzde kadın beyanı esastır diyenlerin "kadın yalan mı söyleyecek" argümanı düşüyor böylelikle. kadın pekala yalan söylüyor, dönüp de arkasına bakmıyor bile.

  vikipedi
  vikipediye erişimi olmayanlar için
 • bin kere dediğimiz şeylerin tekrar tekrar karşımıza çıkma durumu.
  kadınlar yalan söyler, her gün onlarca yalan söyler(farkına bile varmaz), manipüle etmek için yalanlar söyler, söyler de söyler.
  bir kadının söylediğine asla inanılmaması gerekir. yaptıklarına inanın.

  feminizmin pençesine düşmüş anglosakson ülkelerdeki *kadının beyanı esastır* muhabbetinin türkiyeye gelmesi ve ilk kurbanını alması çok utanç verici bir durum.

  dünyada yüzlerce erkek sırf bu yüzden toplumdan dışlanmış, bazıları intihar bile etmiştir. neden ise çok basit; piskopat bir kadının kendisini *tecavüz* ile suçlaması. böyle bir durumda bir erkeğin aksini kanıtlaması imkansıza yakın(video vs. olması gerek).

  kadın-erkek eşitliğini savunan feminaziler ise bununla alakalı tek bir açıklama yapmamaktadır.