şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: did you mean sausage fest?)

  işlenmiş et ürünlerini karıştırmış bir müdürün ufaktan contaları yakması sorunu.

  çocuklar haklı, ne işleri var la sosis partisinde*
 • haktır, hukuktur. adam sıkıcı kermesleri eğlenceli hale getirmek adına bir adım atmış, yenilikçi olmak istemiş. niye yalnız bırakıyosunuz adamı? ne olurdu gitseydiniz lan? niye gitmediniz soytarılar, şerefsizler!
 • ultraslan derhal olaya el koymalı ve müdür bey’e teessüflerini bildirmelidir. ne demek ulan bir sucuk partisi var ve siz ultraslan’ı çağırmıyorsunuz?

  ayrıca sucuk partisine gitmeyen öğrencileri de tartaklayabilirler. sonuçta yönetime karşı bir duruş sergilenmiş.
 • hakarete uğrayan cağaloğlu anadolu lisesi öğrencilerinin tepkileri sonrası fiyasko ile biten parti olmuştur;

  --- haber alıntı ---

  tepkilerin odağındaki müdürün sucuk partisine gelen olmadı. çıkan haberlere rağmen müdür dün de okul bahçesinde sucuk partisi düzenlemekten geri durmadı. ancak tek bir öğrenci bile ‘parti’ye katılmadı.

  kaynak

  --- haber alıntı ---
 • (bkz: 13 ocak 2017 cağaloğlu ögrenci bildirisi)

  türkiye’nin en iyi liselerinden olan cağaloğlu anadolu lisesi öğrencileri okulda yaşadıklarını bir bildiri kaleme alarak anlattı.

  “bu sırada okulumuzun proje okulu olması sebebiyle kendisine verilen yetkiyle hemşericilikle alınan öğretmenler de, müdürün gayesi doğrultusunda bunları yapmaktan geri kalmıyordu. özellikle kız öğrencilere karşı ağza alınmayacak ve tacize varan sözler sarf edildi.

  aynı zamanda öğrenciler arasında yapılan ayrımcılık hat safhaya çıktı. kendi görüşlerinde olmayan ve yapılan usulsüzlüklere karşı çıkan arkadaşlarımız fişlendi ve ilerleyen okul hayatlarında parçası olmak istedikleri tüm etkinlikler baltalandı. "

  “çünkü okula müdür olarak geri gelen necati yener zamanında bu okulun öğretmeniydi ve öğrenciler ve öğretmenlerle yaşadığı sayısız sorun sonucu başka bir lisede görevlendirilmişti. fakat birkaç gün geçmeden siyah arabaların içinden inen onun ta kendisiydi. amacı bizim davranışlarımız ve fikirlerimiz üzerinde mutlak kontrol sağlamaktı. bu gaye tabi ki öncelikle hakaret ve baskı şeklinde vücut buldu. öğrencilere hakaretler edildi ve öğrenciler insan içinde aşağılanmaya başlandı. hukuki olarak tamamen yanlışta olsalar bile öğrencileri küçük düşürmek için elden gelen her şeyi yaptılar”

  kaynak