• elinde kürekle gezen bir yavşağın olmadığı sahne.
  • gözlük camlarım buğulanmış tam olarak göremedim.
  • tost makinesi ile cekmeyeydiniz biz de izlerdik. 10 sn izledim, 2 numara miyop oldum.
  • çocuk ısırmaya benzemiyormuş değil mi pitbull kardeş
  • bu kadar aptal tepkilerin olması şaşırtıcı. sırf bir ırk saldırgan diye yaşayan bir canlıyı sorumsuz bir sahip yüzünden acı çektirerek öldürülmesine sevinmek...
  • pitbull sahiplerinin zekaları şöyle böyledir diye atıp tutmak için harika fırsat. konusu açılırsa dile getiririm mutlaka bir ortamda. ışıklar içinde yatsın.
  • şu görüntüden pitbull olduğunu nasıl anladın birader ya valla gözüne hayran kaldım iha olacakmışsın ama insan olmuşsun.
  • insan tür olarak doğaya pitbulldan milyon kat daha fazla zarar veriyor. yani bu mantıkla acaba annenizin babanızın kardeşinizin eşinizin falan timsahlar tarafından yendiğinizi görmek çok iç rahatlatıcı olur muydu acaba?

"yaa pitbull kardeş" yazmış bi de ruh hastası. her hayvan farklıdır, her pitbull da farklıdır. bi gün değer verdiğin bir insanın ölümünün videosu düşerse biz de diyelim mi "yaa insan kardeş doğayı kirletiyodun, besi çiftliklerinde hayvanları öldürüyodun, sera gazı salıyodun..." diye?
  • timsahın o pitbulu yiyeceği aşikarken suya o köpekleri kim neden salmış.
  • her timsah kendi çöplüğünde öter sahnesi.
hesabın var mı? giriş yap