şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir internet sitesine sahip, resimlerinden gördüğüm kadarıyla manyak güzel, 15 nisan'da açılacak otel.
  • baya güzel olan otel.

animatörleri can bir kere, ben çok konuşma fırsatı bulamamış olsam da (ailenin asosyaliyim) 11 kişilik ekibimizin haftasına neşe kattılar.

sueno meydanı diye bir yer var, alaçatımsı bir hava veriyor size.

haftada 3-4 gün sanatçılar, diğer günler de müzikaller veya çeşitli gösterileri oluyor.

ve iskelesi çok güzel, püfür püfür esiyor bir kere.

gidin derim
  • bu yaz gitmeyi planladığımız otel. trip advisor da yorumlar olumlu. dönüşte otel hakkında görüşlerimi paylaşırım. otel puan da hakkına yorum bulamadım.
    edit: şimdi çok fazla bilgi veremeyeceğim ama 10 günlük tatilimizin altıncı günündeyiz, kusursuz bir otel.. çok otel gezdim , gördüm ama bu başkaymış, regnum la aynı ayar, belki max royal ın bi tık altı ama muhteşem. bir kere hizmette sınır yok, alkolde de öyle, 18 lik chivas, 21lik royal bile ücretsiz, gerisini siz düşünün. tam bir çocuk dostu. kids clubları* harika. yemekler fena değil ama ben pek tutmadım tadı tuzu yok hiçbirşeyin, engin chef ( engin öztürk) işinin başında. şu an % 100 doluluk olmasına rağmen çok rahatız. bir yandan da sibel can ı dinledik peşine enbe orkestrası , yarın altay , cumartesi ebru gündeş. ve öyle sandalyeleri dizip izletmiyorlar, herkesin masası var, alkol çerez ve meyve servisi ile birlikte.
  • hayatımda yüzdüğüm en büyük havuza sahip tesis. sezonu da burada açtık bu arada.
  • yemekleri harika olan eğlence fabrikası.

havuzun etrafını dolaşmak yarım gün sürüyor.
  • bugün bu otelden çıkış yaptım. 6 gecelik tatilimiz genel anlamda kötüydü, çok daha iyisinde kaldığımız için eksiklikler dikkat çekti.

ana restaurant kokuyor evet bildiğin bir çok yemek kokusu sinmiş içeri ve çok kötü kokuyor.

yemekler berbat, aynı tatlılar ve aperitifler her gün geri geliyor.

gözgöze gelmekten kaçınan çalışanlar birşey istenecek diye korkuyorlar.

makina bozuk ve kalmadı, 6 gecede bir çok kez duydum bu iki kelimeyi.

çerezler bayat, tüm içecekleri havuzda ya da barda farketmez pet bardakta veriyorlar.

9 senedir tatile giderim, ama bunun kadar havalı olup, kötü yönetilen görmedim. kimseye tavsiye etmiyorum, hatta varsa burayı okuyan birileri, onlara tavsiyem yanıbaşlarındaki gloria golf'e bir bakmaları.
  • çalışanlarına maaşlarını aylardır ödemeyen otel. maaş almayan çalışandan özveriyle çalışmasını bekleyemezsin.
  • 25 temmuz'da giriş yapıp, 30 temmuz'da ayrıldığımız otel.
    yukarıda yeni yapılan eleştirilere bakınca, haksızlık olduğunu görüyorum.

bizi en çok rahatsız eden misafirler yani tatilcilerdi. avrupa'dan gelmiş türklerin istilasına uğrayan bir otel burası.

şezlong savaşları yaşanıyor bildiğin. insanlar sabah sekizde üşenmeden havuzbaşında havlu bırakıp yer tutuyor. bu konuda otelin yapması gereken o havluları toplatmak ya da bıraktırmamak. bir şekilde bu durumu kontrol altında tutmak.

yemekleri çok, çeşitli ama harika lezzetli falan değil, ortalama tatlarda. tatlıları biz de beğenmedik; hemen hemen her gün aynı şeyler çıkıyor.

bizim en çok memnun kaldığımız şey baristaları. harika alkollü kokteyller çıkarıyorlar. eğer havuz başına gidilecekse kokteylleri plastik bardakta, birayı şişe olarak; barda takılacaksan şişe veya cam bardakta sunuyorlar. ve içkiler oldukça kaliteli, çerezler de tazeydi.

plajı kumsal ve temiz. ama antalya'ya ilk kez gitmiş birisi olarak sıcak deniz sevmediğimden, pek denize girmedim.

havuzun temizliği her gece bi aletle yapılıyordu ama son günümüzde çekik gözlü bir baba kucağında bezli bebeğiyle havuza girmiş ve etrafında bildiğin bok parçaları vardı.

çocukların ya da bebeklerin yetişkin havuzuna sokulmaması gerekir bence. böylesi bir manzarayla karşılaşmak aşırı rahatsız ediciydi. tabii havuza atlayan, zıplayan çocukları gördükçe insanın sabır eşiği de taşmıyor değil. bu da ebeveynlerin sorumsuzluğundan başka birşey değildi.

bu tarz otellerde konaklamayı tercih etmeyen birisi olarak, oteli ya da çalışanları suçlayacak birşey bulamıyorum.

restaurant ta garsonların ilgisi muhteşemdi. hiç garson arayışına girip, göz teması kurma zorluğu gibi bir durum yaşamadık.

bizim sorunumuz otelde konaklayanlardı daha çok. seviyesiz ve saygısız insanlar.

bu arada buraya giderseniz, sueno golf hotele gitmeyi ihmal etmeyin. harika bir doğası ve manzarası var. sakinliğinde mest oluyorsunuz.