şükela:  tümü | bugün
 • "bizi birbirimize düşürüyorlar" diyerek hapisteyken söylediklerinin tam aksi bir tutum içerisinde olarak bizi* şaşırtan prodüktör ...
 • gelmis gecmis en "istedigini yapan" produktor olarak taninir $ug nayt. hip hop'un mafyasidir kisacasi.
 • vanilla ice'i, ice ice baby uzerinde hak iddia eden dallas'li bir produktore para vermeye "ikna etmek" icin, otel balkonundan sallandiran adam..
 • balkondan sallandırma taktiği ile deathrow records'u da alan adam
 • death row records un sahibi 2pacın yakın dostu... 2pac ı suge knight ında öldürmüş olması söylentileri varki exit tha 2pac:enter tha makaveli olayının başladığı albüm 7 day theory nin süper şarkısı bomb first ün başlarında "suge shot him" diyor dikkatli dinlerseniz ...
 • 2pac'ın ölümünde birinci derece şüpheli gözüyle bakılan şahsiyet.zira aynı otomobilde kurşun yağmuruna tutulmalarına rağmen 2pac'ın iki katı cüsseye sahip bu şahsiyet dışarı sapasağlam çıkmıştır.2pac'ın kendi plak şirketini kuracağı iddaları da bu teoriyi destekler.
 • miami'de bir parti sırasında bacağına sıkmışlar, buyrun :
  http://news.yahoo.com/…28/ap_en_mu/vmas_knight_shot
 • 2005 mtv video music awards öncesi cumartesi akşamı kanye west tarafından miami'de the shore club hotel'de verilen bir partide bacağından vurulmuş prodüktör. kanye west'in inceden p diddy ile yakınlığı kafalarda soru işareti bırakmıyor değil.*aynı partide jessica alba, eddie murphy, paris hilton, the game gibi ünlülerin yanı sıra the black eyed peas grubuda bulunmuştur davetli olarak.
 • içinde snoop dogg, dr dre, 2pac gibi büyük rapçilerin olduğu, kamyonla para kazanan ama kendi kurduğu bu deathrow imparatorluğunu belki şımarıklık belki aşırı güç ya da her şeyden daha fazla olsun düşüncesinden dolayı yıkan kişilik. şu an büyük ihitmalle kenarda kalan 3 kuruş parasının faizi ve eskiden tanıdğı bloods çetesinin elemanlarıyla sattığı uyuşturucu parası ile geçiniyordur.

  ancak şu ana kadar öldürülmemesi de şaşırtıcı. kanye west'in partisinde bir kere bacağına sıkmışlardı ama öldürmek için olsaydı çoktan öldürülmüştü.

  2pac'ın eskiden en yakın arkadaşı olup daha sonra katili olduğu söylenen kişidir. burada şüphe duyulması gereken tek olay 2pac vurulduğunda onun hemen yanında oturması ve hiç yara almamasıdır. belki suge'un öldürülmesi çok daha büyük bir savaş çıkaracağından, 2pac'ı öldürenlere emri verenler 'suge'u sakın öldürmeyin' de demiş olabilirler.

  2pac'ın hastanede ölüm kalım savaşı verirken yatağı adeta sallaması "ölmeseydi birçok şeyi söylerdi" diye düşündürmüyor değil ancak 15 yıldan fazla olmasına rağmen 1 2 dedikodu dışında hiçbir delilin ortaya çıkmaması konunun hiçbir zaman açıklığa kavuşamayacağının bir göstergesi. suge da bu kadar senedir ısrarla "ben bir şey bilmiyorum" demektedir. belki bir yerlere not bırakmıştır, öldükten sonra gerçekleri öğreniriz.
 • chris brown'ın düzenlediği bir partide 6 kez vurulmuş iş adamı, prodüktör.

  birkaç sene sonra hayatının filme çekilmesini çok isterim.
hesabın var mı? giriş yap