şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kuşadası merkez'e 2 km mesafede kiralık aşk dizisinde bir kaç bölüme konuk olan hotel&spa. çocuksuz çiftler için ideal. sabah güvercinada manzarası karşılar sizi. merkezdeki gürültülü ve yakınlardaki et lokantalarının yaydığı kokuları çekmek yerine burada deniz kokusunu içinize çekip mutlu olabilirsiniz. plaj 300m mesafede, odaları gayet lüks. ayrıca yatakları da çok büyük ve sessiz.
  • kuşadası'ndaki en güzel binaya sahip otel. doğa renkleri olan kahverengi ve yeşil rengi otel binasının ana renkleri. bu yüzden kamufle ediyor ve göz yormuyor.

    çevre ve şehircilik bakanı olsam tüm otelleri bunun gibi renklere boyarım.
  • 2015 yılında eşimle birlikte görselliği dikkatimizi çektiği için gitmiş ve memnun da kalmıştık aslında ama bu ara bayağı bozmuş sanırım, kardeşim ailesiyle birlikte gitti ve pek memnun kalmadılar. ultra herşey dahil paketi olmasına rağmen redbull'dan bile para alınması, soğuk ve kalitesiz yemekler, hizmet gönülsüzü çalışanlar, çorak mini bar, her seferinde tadı değişen yetersiz sayıda kokteyl, küçük ve hafif bulanık havuz, odalarda rutubet kokusu aklımda kalan şikayetleri arasında. adı ultra herşey olmasına rağmen ziyadesiyle bir çok şeyin hariç olduğu paketler sunan hotellere kılım zaten. her şey = her şey. 2015'te belki idare ediyorlardı ama "suhan" durum bu ;)