şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

sinemaya girmek icin kuyrukta beklerken o kadar insan, herkesin ne kadar gaz bir sekilde bekledigini gormek cok guzeldi. elestirelere ragmen onca ay gaz bir sekilde bekledigimiz icin hissediliyordu bu. bissuru joker kostumlu insan falan vardi. ancak film cikisinda filmin o kadar hayal kirici olmasindan aglayan jokerler gordum ya.

film boyunca ne kadar hayal kirikligina ugradigimi dusundum. oncelikle karakterleri tanitirken iste su boyle kotu yok su soyle kotu diye anlatiyor ama slideshow izlermiscesine 1er 2ser dakkalik hizli hizli cokta anlatamayan sahneler vardi. sahneler, hikaye o kadar faso fisoydu ki arkaya konulan o gaz muzikler, sacma sapan durmus bir kere. tam diyosun hadi nerde bu asiri kotu karakterler? yok. enchantress icin cara delevigne asiri kotu bir secim olmus. reklam icin secilen mankenleri yapmayin abi. tam bi 2016 filmi, yok will smith'in o sozunu gif yapayim, yok su soyle reklam olsun facebook'ta snapchatte dolassin.

trailerlarda yardirmis bi film. evet. asiri gazdi trailerlar evet. cunku film icinde o trailerde gordugunuz uuuu karakterler, sahneler, cumleler, hareketler film icinde cok sacma sapan yerlerde, bi butunlugu yok. aksiyon nerde amk bu filmde. ayrica, hollywood dramasi surekli araya giren o huzunlu muzik. yok will smith'in kiziyla olan sahnede acikli piano falan. bi anda seven nation army calarken 10 saniye sonrasi ahhhh kizim ben aslinda iyi bi babayim :( modlari. editing sucks. ayrica, o araya sokusturulan sacma espriler. her yerlerdeler. gereginden cok cok fazlalar. rahatsiz ediciler.

ya ben joker'e bayilan bir insanim, cidden cok merakla bekliyodum jared leto'nun halini. toplamda 3 - 4 sahnede 40ar saniyelik bulunuyo filmde. nerde bu joker abi. asiri uzuldum ya. trailer'da mesela "i will hurt you very very bad" gibi bi sey soyluyo ben onu tamamen kotuluge yormustum mesela, birine ciddi iskence yapacak gibi. cunku o joker, yapar. olan sey harley'i donusturme sahnesi 2 saniyede geciyo falan. bunun gibi bissuru sahne var. niye abi neden.

tek iyi sey, gercekten iyi olan sey filmle ilgili: margot robbie - harley quinn. saykolugu gorebiliyosunuz harley'de. sanirim bekledigim seyde buydu karakterlerden. ki yinede tam potansiyeline ulastigini dusunmuyorum harley'nin.

bide soundtrack'i fena degil. grimes, dan auerbach x mark ronson falan var.

bilmiyorum, su an baya uzgunum. cok hayal kirikligina ugradim.

spoiler
    --- spoiler ---
  • film seni ayrıca bir eleştiri başlığı açmaya ittiyse görevini başarıyla yerine getirmiş demektir...biletler yandı, geçmiş olsun.
  • (bkz: siktir lo)
  • (bkz: suicide squad)